Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Iva z Výměny manželek shání novou práci: Kde hledá uplatnění?

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
nový směr
Na díl Výměny manželek, kde se objevila Iva a Marian, nikdo jen tak nezapomene. Tehdy zaujali celou republiku a dnes je z Ivy už dvojnásobná maminka. Nyní se Iva poptává po nové práci. Kde hledá uplatnění?

V srpnu tomu byly dva roky, co se odvysílal nezapomenutelný díl Výměny manželek, ve kterém se objevil velmi kontroverzní pár. Iva a Marian zaujali širokou veřejnost a jejich příběh fascinuje lidi dodnes.

Pár má mezi sebou téměř třicet let rozdíl a už spolu mají dvě děti. Vychovávají dcerku Dominiku a Anetku.

Nyní se dvojnásobná maminka Iva na internetu poptává po práci. Aktuálně pracuje v marketu, ale chtěla by najít uplatnění někde jinde. Na webu hlidacky.cz si vyvěsila inzerát. Konkrétně by chtěla hlídat děti nebo uklízet.

"Jmenuji se Iva. Je mi 19 let, mám dvě děti a ráda si s nimi hraji. Momentálně pracuji v marketu a od září půjdu studovat. S dětmi si rozumím, mají mě rády. Mám 3 roky zkušenosti s hlídáním dětí," píše o sobě dvojnásobná maminka, která se poptává po práci. "S úklidem se doma setkávám běžně každý den, někdy i několikrát denně. Doma máme čisto. Mám dvě děti, a tak doma čisto být musí. Manžel si na můj úklid nestěžuje, prý uklízet umím," uvádí Iva dále na webových stránkách.

Související články

Další články