Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Iva z Výměny jako ženuška v domácnosti: Marian vrní blahem, tyhle dobroty mu servíruje

Zdroj: TV Nova, Facebook
+ Dalších 20 fotografií
výměna
Dva roky po drsné Výměně manželek její aktéři Iva (19) a Marian (48) hlásí, že prožívají nejkrásnější životní období. Věkově na míle vzdálená dvojice vychovává dvě dcerky a mladá maminka už dávno není tak neschopná jako na televizní obrazovce. Stala se z ní žena v domácnosti se vším všudy, která dokonce nemá problém občas pracovat a přispívat do rodinné kasy. Naučila se perfektně vařit, takže se Marian vždy těší na pohlazení po bříšku.

Smažený sýr, špenát, koprovka, špagety nebo guláš. Všechny tyto pokrmy už umí uvařit Iva (19) z Výměny manželek i poslepu!

Ale protože teplo rodinného krbu není samozřejmost a oheň může kdykoliv vyhasnout, mladá maminka se neustále zdokonaluje. Její milovaný Marian (48) a dvě malé dcerky Dominika s Anetou tak vrní blahem. Naposledy se Iva pochlubila skvostným štrúdlem v troubě. Kritikům tím zalepila ústa, jelikož na tento moučník by si začátečník netroufl.

„Véča,“ připsala Iva k fotkám, na nichž byly kromě zákusku i špagety, na kterých si šťastná rodinka pochutnává docela často. Před nedávnem si ale hvězda Výměny vyslechla, že děti by těstovinami s párkem krmit neměla.

Na potrat by nikdy nešla

Kromě špičkové péče o domácnost stíhá Iva také vydělávat peníze a přispívat do rodinné kasy. Práce se rozhodně neštítí, už třeba prodávala kosmetiku nebo vlastnoručně upečené pečivo. V říjnu hledala uplatnění jako chůva.

Už tak napjatý rozpočet by rodince zkomplikovalo třetí miminko. „Dvě děti dnes zvládám hravě, někdy to je těžší, jindy to docela jde. Záleží, jak holky zlobí. Třetí dítě nechceme, ale kdyby se to stalo, necháme si ho. Ale zároveň je jasné, že by to stálo více peněz, kterých moc nemáme,“ svěřila Iva nedávno eXtra.cz s tím, že za děti s Marianem dávají okolo deseti tisíc korun měsíčně.

Související články

Další články