Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kristýna Leichtová je podruhé těhotná: Pochlubila se fotkou z ultrazvuku

Zdroj: Profimedia.cz, archiv K. Leichtové
+ Dalších 18 fotografií
radostná novina
Herečka Kristýna Leichtová (34), která čeká druhé miminko, k radostné zprávě rovnou přiložila i fotku z ultrazvuku. První dcerku Dorotku (1) přitom porodila na sklonku léta 2018, s druhým potomkem si tak Iva z Comebacku dost pospíšila. S těhotenstvími se v poslední době roztrhl pytel. Ještě chvíli a otěhotní snad celý český showbyznys.

„Životní postoj hodný respektu! Těšíme se,“ raduje se Kristýna Leichtová ze druhého požehnaného stavu. Na Instagramu se pochlubila i fotkou z ultrazvuku.

Český showbyznys je plný těhulek a samy herečky se tomu smějí. „Wow, gratuluju! Neuvěřitelný,“ napsala Leichtové Sandra Nováková. „Ano, je to nějaký strašidelně nakažlivý! Což, Sandro?“ popíchla ji Kristýna, aby si také pořídila další miminko. „Ó, to je krása!“ vzkázala Andrea Růžičková, která druhého potomka porodila v poslední den loňského roku.

Kdo je v tom

Těhotné jsou i Berenika Kohoutová, Aneta Krejčíková nebo Marie Doležalová alias Saša z Comebacku. Se svou seriálovou kámoškou čekala Leichtová miminko i poprvé.

Dorotka, kterou má Kristýna s partnerem Vojtěchem Štěpánkem, se už na bratříčka nebo sestřičku moc těší. Posíláme rodině velkou gratulaci!

Související články

Další články