Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Iva Pazderková (40) ukázala tělo bohyně: Každý den na sobě dře v posilovně

Iva Pazderková (40) ukázala tělo bohyně: Každý den na sobě dře v posilovně
Zdroj: Instagram/Iva Pazderková
+ Dalších 6 fotografií
postava
Herečka Iva Pazderková (40) se začala věnovat ženské kulturistice. Každý den na sobě proto tvrdě dře, aby měla co nejlepší výsledky. Pravidelné cvičení se jí zjevně velmi vyplácí. Na sociálních sítích se totiž pochlubila dokonale pevnou postavou.

Ivě Pazderkové prokrastinace nic neříká a neustále cvičí a posiluje. Herečka a stand-up komička se totiž přihlásila na závody v bikini fitness. Do těch jí zbývá už jen šest dní a tak na sobě maká víc než kdy jindy.

Dokonce se na svých sociálních sítích pochlubila, v jak skvělé formě nyní je. Pro své fanoušky pořídila fotografii v plavkách a předvedla dokonale pevné tělo. "Tak mám na zítra navařeno," napsala pod snímek. "Když vás cesta k cíli baví a víte, že třeba i někoho inspirujete, a že se učíte každým krokem na ní, prostě jdete poctivě dál a dál. Jakkoliv to někdy může být sakra těžká trasa. Nikdo jiný ji za vás neujde," objasnila Pazderková na Instagramu na dotaz, kde bere tolik síly ke každodenní dřině v posilovně.

"Jste neuvěřitelná! Fandím a držím palce," podpořil herečku jeden z fanoušků. A nebyl jediný. "Obdivuju vaše odhodlání a schopnost dojít ke svému cíli. Klobouk dolů," dodal další. Někteří jen obdivně tleskali. Iva Pazderková tak na sebe může být patřičně hrdá.

Související články

Další články