Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Iva Pazderková to opět dokázala: Na bikini fitness předvedla vyrýsované tělo

Na soutěži bikini fitness opět zabodovala.
Zdroj: se svolením Iva Pazderková
+ Další 4 fotografie
forma

Herečka Iva Pazderková (41) to opět dokázala. Před nedávnem se opět pustila do tvrdého trénování s kvalitní stravou a plody své práce ukázala na soutěži bikini fitness. Na svých sociálních sítích se pochlubila snímky ze soutěže, kde vyniká její vypracované tělo. Se soutěžením dle svých slov nekončí. "Tak zase za rok," prozradila.

"Šťastná. Vděčná. Hrdá. Tak jsme to před osmi dny zase s mým milovaným Jakubem Prchalem dokázali," uvedla Iva Pazderková ke snímkům ze soutěže bikini fitness, která proběhla před pár dny.

"A zase jsem se mohla postavit v lepší formě na stage se všemi těmi úžasnými sportovkyněmi. A ještě na tak krásné soutěži jako Beautiful & Strong. Tak zase za rok," dodala herečka, která propadla zdravému životnímu stylu, ve kterém ji velmi podporovali nejen nejbližší, ale také fanoušci. "A děkuji vám všem za úžasnou podporu, moje milovaná Instaholoto. Ani nevíte, jak moc pro mě byla a je důležitá."

Iva je motivace

Sledující zahrnuli Ivu krásnými zprávami. Mezi prvními gratulanty byl zpěvák Vašek Noid Bárta, který minulý rok na fitness soutěži Men's Physique sám zabodoval, a tak na vlastní kůži ví, co taková příprava obnáší. "Ty jsi prostě skvělá," vzkázal stručně, ale jasně. "Mazec," napsala Ivě zase zpěvačka Jitka Boho.

Pro své fanoušky je Iva ztělesněná motivace. "Neskutečná forma, Ivo, moc vám gratuluji. Jste důkazem, že všechno jde, když se chce," shodují se. "Klobouk dolů, skvělý výkon. Jste obrovská motivace pro ostatní."

Přípravě na své druhé závody Iva věnovala v posledních měsících spoustu času a energie, což se nyní na prknech fitness soutěže ukázalo. "Když se připravuji na závody, tak je to pětkrát týdně trénink, hlavně silová cvičení. Stroje, činky. Pak také nějaký ten běh. Co mám moc ráda, jsou procházky, ty jsou perfektní," uvedla pro eXtra.cz ještě před soutěží.

Související články

Další články