Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Iva Pazderková statečně vzdoruje zubu času: Od blbé blondýny po zralou zrzku

Zdroj: Se souhlasem Ivy Pazderkové
+ Dalších 9 fotografií
Sexy čtyřicítka
Iva Pazderková (41) oslavila své čtyřicáté první narozeniny a dokázala, že žádná koroze se rozhodně nekoná. Iva je ve špičkové formě a zanedlouho se dokonce navrátí na televizní obrazovky! Připomeňte si, jak šel se známou herečkou čas.

Feministka, milovnice přírody a umění a multitalentovaná žena. Tak by se dala popsat Iva Pazderková, která je nejen půvabná, ale také nadmíru inteligentní, schopná a nadaná. Česká herečka, zpěvačka a komička vstoupila veřejnosti do povědomí především díky svým stand-upům, ve kterých vystupovala jako "Blbá blondýna."

Nálepku hloupoučké blondýnky ale sloupla, když prokázala svůj talent v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas Málokdo totiž ví, že všestranně nadaná zpěvačka vystudovala JAMU. Ovšem krása a talent k oblíbenosti nestačí a někdy mohou být naopak na škodu. Iva o tom ví své. Jedna z nejtalentovanějších soutěžících zábavního pořadu totiž od diváků sklízela kritiku jak za své porotcování v soutěži, tak za své taneční výstupy.

Herečka má ale výzvy ráda. Dokazuje to její účast v show Tvoje tvář má známý hlas i její záliba ve fitness. Fanoušci se nedávno stali svědky Iviny neuvěřitelné proměny, kterou doprovázel drsný dril. Zpěvačka se při přípravách na soutěž v bikini fitness ani nedotkla alkoholu. A její píle vynesla ovoce! Iva se umístila na krásném desátém místě. Veřejnost pak také šokovala, když si razantně změnila image a namísto blond si začala vlasy barvit na zrz.

Zdá se, jako by se všechno, na co Iva sáhne, proměnilo ve zlato. A její plány do budoucna? Aktuálně hraje v Divadle Na Fidlovačce, na televizní obrazovky se navrátí prostřednictvím soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Možná se jednou také dočká miminka, které si prý vždycky moc přála.

Související články

Další články