Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Iva Pazderková statečně vzdoruje zubu času: Od blbé blondýny po zralou zrzku

Iva Pazderková statečně vzdoruje zubu času: Od blbé blondýny po zralou zrzku
Zdroj: Se souhlasem Ivy Pazderkové
+ Dalších 9 fotografií
Sexy čtyřicítka
Iva Pazderková (41) oslavila své čtyřicáté první narozeniny a dokázala, že žádná koroze se rozhodně nekoná. Iva je ve špičkové formě a zanedlouho se dokonce navrátí na televizní obrazovky! Připomeňte si, jak šel se známou herečkou čas.

Feministka, milovnice přírody a umění a multitalentovaná žena. Tak by se dala popsat Iva Pazderková, která je nejen půvabná, ale také nadmíru inteligentní, schopná a nadaná. Česká herečka, zpěvačka a komička vstoupila veřejnosti do povědomí především díky svým stand-upům, ve kterých vystupovala jako "Blbá blondýna."

Nálepku hloupoučké blondýnky ale sloupla, když prokázala svůj talent v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Málokdo totiž ví, že všestranně nadaná zpěvačka vystudovala JAMU. Ovšem krása a talent k oblíbenosti nestačí a někdy mohou být naopak na škodu. Iva o tom ví své. Jedna z nejtalentovanějších soutěžících zábavního pořadu totiž od diváků sklízela kritiku jak za své porotcování v soutěži, tak za své taneční výstupy.

Herečka má ale výzvy ráda. Dokazuje to její účast v show Tvoje tvář má známý hlas i její záliba ve fitness. Fanoušci se nedávno stali svědky Iviny neuvěřitelné proměny, kterou doprovázel drsný dril. Zpěvačka se při přípravách na soutěž v bikini fitness ani nedotkla alkoholu. A její píle vynesla ovoce! Iva se umístila na krásném desátém místě. Veřejnost pak také šokovala, když si razantně změnila image a namísto blond si začala vlasy barvit na zrz.

Zdá se, jako by se všechno, na co Iva sáhne, proměnilo ve zlato. A její plány do budoucna? Aktuálně hraje v Divadle Na Fidlovačce, na televizní obrazovky se navrátí prostřednictvím soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Možná se jednou také dočká miminka, které si prý vždycky moc přála.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy