Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Iva Pazderková šla donaha: Popsala zážitek z první návštěvy nuda pláže a ukázala břišáky

Iva Pazderková šla donaha: Popsala zážitek z první návštěvy nuda pláže a ukázala břišáky
Zdroj: Iva Pazderková archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Komička a herečka Iva Pazderková (40) se do povědomí diváků dostala díky účinkování v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, kde nejdříve soutěžila a následně se stala jedním z porotců. Iva už delší dobu připomíná éterickou vílu podobně jako její o pět let starší kolegyně Kateřina Kaira Hrachovcová (45). Před pár dny se se svými fanoušky na sociálních sítích podělila o pocity z první návštěvy nuda pláže.

Iva Pazderková nedávno oslavila kulaté čtyřicáté narozeniny, ale na svůj věk rozhodně nevypadá. Iva, stejně jako její herecká kolegyně Kateřina Hrachovcová, s věkem přehodnotila svůj život, nyní se snaží žít hlavně zdravě a evidentně jí to svědčí.

Před pár týdny se fanouškům pochlubila snímkem pořádného pekáče buchet a jistě tak motivovala řadu žen ve svém věku. Zkrátka když se chce, tak to jde i ve čtyřiceti. Jen je k tomu samozřejmě potřeba více dřiny a odříkání.

Iva Pazderková je všestranně nadaná umělkyně a ráda zkouší nové věci. Tentokrát se ale pustila do něčeho, na co by řada žen v jejím věku nesebrala odvahu. Svlékla se donaha a poprvé v životě se vydala na nuda pláž.

"Bylo to moje první koupání na nuda pláži v životě!!! Měli jsme s přítelem toto překrásné kamencové jezero v Chomutově CELÉ pro sebe. Úžasné. Úžasné," napsala dojatá Iva Pazderková k sérii odvážných fotek.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy