Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Iva Pazderková si sáhla na psychické dno a v Survivoru končí. Nečekaná reakce na závěr!

Kmenová rada byla pro soutěžící velmi nepříjemná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Survivor

Osmý díl Survivoru je za námi a diváci znají dalšího poraženého. Tou se tentokrát stala Iva Pazderková, nad kterou se stahovala mračna už delší dobu. V duelu o přežití prohrála s Adamem Raiterem a nepovedlo se jí zopakovat druhý comeback.

V nejnovějším díle Survivoru padlo těžké rozhodnutí na kmen Azua, zatímco členové Mao mohli být tentokrát v klidu. V soutěžích si vybojoval imunitu Enrique, a tak mohl být při závěrečném hlasování naprosto v klidu. Zato na Ivě a Adamovi byla znát nervozita.

Zatímco první jmenovaná měla problémy v soutěži už delší dobu a jednou musela do duelu, odkud se však vrátila, Adam patří mezi ty méně oblíbené členy kmene. Nebojí se totiž říct, co si o kom myslí. "Cítím, třeba u Ivy, že každý si hlídá pusu, aby náhodou někoho neurazil," řekl před hlasováním Adam, načež se Iva ohradila, že jde o taktizování. Nálada byla skutečně napjatá.

Taktizování Ivě nešlo

Zřejmě nikomu, kromě Enriqua, se nehlasovalo úplně v klidu. Všichni věděli, že stát se může cokoliv a stejně tak kdokoliv může putovat do duelu. Tam nakonec zamířila Iva, která dostala pět hlasů. Chvilku už to vypadalo, že půjde o těsný souboj s Veve, ta ale nakonec dostala jen dva hlasy.

"Je to vopruz jako strašnej. Jak vidíš, tak přelstít mi nejde. Takže tady permanentně budu chodit do duelu, dokud nevypadnu. Je to prostě marný, neumím přelstít," říkala moderátorovi soutěže Ondřeji Novotnému zklamaná Iva. Taktizování očividně není její silná stránka, i když se snažila před hlasováním utvořit alianci s Veve a Enriquem. To ale zřejmě nedopadlo podle jejích představ.

Tahala za kratší lano

Byl to právě Enrique, kdo do duelu s Ivou vyslal Adama. Nevraživost mezi oběma kohouty je totiž prakticky od prvních momentů obrovská. Možná že Enrique doufal v Ivino vítězství, to si ale nechal pro sebe. Dva odpadlíci následně museli soutěžit v tom, kdo udrží na hlavě hranol déle. Zprvu vyrovnaný duel nakonec rozhodlo ztížení pravidel, které nepřálo o něco kratší Ivě.

Novotný se jí okamžitě ptal na první pocit z vyřazení. "Skvělej, cítím se fantasticky, naprosto jsem si to přála a nemohla jsem se dočkat, až skončím v Survivoru. Co čekáš, že řeknu jinýho, než že je to pro mě strašný. Jsem z toho nešťastná," zavtipkovala hořce Iva. Druhý comeback totiž nepředvedla, přestože v něj doufala. "Kmen promluvil dvakrát, ale moje neschopnost se tady dostat na špičky a zůstat v koncentraci promluvila taky a... No, ještě to asi nemám zpracované, že tady nebudu," povzdechla si.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy