Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Iva Pazderková přemýšlela o adopci: Je dobře, že žádné děti nemám, říká dnes

Iva Pazderková: Přemýšlela o adopci, nyní je šťastná bez dětí
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR

Dlouhá léta byla Iva Pazderková (43) terčem dotazů na své plány ohledně těhotenství. Po dítěti kdysi velmi dlouho toužila, a protože to přirozenou cestou nešlo, v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že přemýšlela i o adopci. Nyní je však šťastná jako bezdětná a je ráda, že děti nakonec nemá. Figuru má pěknou, vypadá stále skvěle. 

Herečka Iva Pazderková již dlouhá léta podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem, ke které se připojila i letos. K dětem má sama blízko a podle jejích slov by se měl o problematiku zajímat každý, kdo se zajímá o svět okolo sebe. "Já si myslím, že je to součást života každého člověka, který se zajímá o svět kolem a je si vědom toho, že ne každý má dobrou výchozí pozici. Už dávno před lety, když jsem začala spolupracovat s nadací Terezky Maxové, jsem si uvědomila, jaké štěstí já vlastně mám," vysvětlila herečka, která dětem ráda pomáhá, ale své vlastní nemá.

"Byla doba, kdy jsem si moc přála děti, a vzhledem k tomu, že to přirozenou cestu nešlo, jsem přemýšlela o adopci, ale myslím si, že je moc dobře, že děti nemám," věří Iva a o dětech už přemýšlet přestala dávno. "Takhle, ať už finančně nebo pomocí Teribearu, pomáhám daleko víc," řekla spokojeně herečka, která má místo potomků tělo jako vytesané z kamene.

Ve zdravém těle zdravý duch

O herečce se spustila vlna bulvárních článků na téma sexy tělo Ivy Pazderkové, ona však takový titulek nepodporuje. "Já moc nemám ráda slovo sexy, to totiž může být kdokoli, nemám ráda generalizaci, že kdo je hubený a má pekáč buchet, tak je krásný, to není vůbec pravda," věří Pazderková. "Důležité je, že se cítí člověk dobře, a já se cítím dobře díky tomu, že cvičím, a na to žádný zázračný tip není," dodala herečka, která se již léta věnuje fitness.


Každodenní pohyb je součástí jejího režimu a dodržuje zdravý životní styl. "Stalo se to součástí mého života, soustředím se i na to, abych dobře a zdravě jedla, ale v noci jsem se například stavila v mekáči, všechno je to totiž o rovnováze," popsala herečka, která si ráda dopřeje i něco nezdravého. Problém jí však dělá spánek, který je pro člověka velice důležitý kvůli regeneraci.

Aktivní stáří Pazderkové

Iva by mohla být pro mnohé velkou inspirací, protože svůj životní styl začala až v pozdějším věku. "Velká výzva pro mě byly bikini fitness závody, chtěla jsem dokázat, že je jedno, kolik vám je a jestli začínáte od nuly, i já sama jsem chtěla mít kondici a změnit životní styl i přes to, že mám pořád spousty neřestí, třeba že kouřím," prozradila na sebe herečka.

"Uvědomila jsem si, že pokud chci být svobodná do vysokého věku, chci vyjít schody a být stále aktivní, musím pro to něco udělat," vysvětlila Iva Pazderková, která se cítí výborně.

Související články

Další články