Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Iva Pazderková neskutečně zkrásněla: Z ošklivého chlapíka v neohroženou sexy dračici

Vypadá nyní mnohem lépe.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
Iva Pazderková (37) se dostala do podvědomí diváků hlavně díky pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Zatímco v jedné sérii vystupovala, tak v dalších už zaujala místo porotce. Co se týče vizáže, je Iva takový chameleon, který každou chvíli mění nejenom své účesy, ale i vzhled. V současné době jí to sluší více než kdy jindy.

Rozkošná zrzka Iva Pazderková zraje do krásy. Zatímco některé její kolegyně mají s přibývajícím věkem co dělat, aby vypadaly pořád mladě a svěže, tak Iva to má přesně naopak. Ještě nedávno bychom ji rozhodně nemohli označit za sexy krásku.

Účastnice pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas vypadala jako ošklivý podivný chlápek. Jenomže čím více se jí blíží čtyřicítka, tím vypadá mnohem lépe. Před nějakou dobou umístila na sociální sítě hodně hot fotku a fanoušci Pazderkovou téměř nepoznali.

Dokonalý make-up, perfektní střih i barva vlasů a celkově vypadala Iva uhlazeně a šmrncovně. Tak snad s experimentováním na jednu dobu skončí, protože nyní vypadá snad nejlépe za celou dobu.

Související články

Další články