Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Iva Pazderková míří na závody v bikini fitness: Konečně ukázala pevné tělo v plavkách

Vyvedla do společnosti kalhotky i podprsenky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Vysportovaná postava
Iva Pazderková (40) se rozhodla vyzkoušet něco nového, a tak chce zkusit štěstí v ženské kulturistice. Už několik měsíců na své postavě usilovně maká, aby měla šanci prorazit na soutěži bikini fitness. První profesionální závody ji čekají již za pět týdnů a Iva konečně ukázala tělo, na kterém tak dlouho dře.

Herečka a známá stand-up komička Iva Pazderková v průběhu karantény nelenivěla a plně se opřela do cvičení a posilování. Rýsování svalů ji okouzlilo natolik, že se rozhodla tomu začít věnovat naplno. Mimo to se také pustila do velké výzvy. Už za pět týdnů čekají Ivu její první profesionální závody v bikini fitness

Iva ukázala postavičku

Několik měsíců na sobě Pazderková tvrdě dře a sklízí ovoce. Dennodenně cvičí, díky čemuž se jí povedlo na břiše napéct pořádný pekáč buchet. Nyní Pazderková konečně ukázala fanouškům svoji vysportovanou postavičku v bikinách, s kterou chce uspět na závodech.

Iva si rozhodně zaslouží klobouček dolů, protože vypadá naprosto skvěle. I fanouškům se její osvalené tělo líbí. "Luxusní tělo, Ivuško," napsala jedna z fanynek. "Neskutečný!!! Držím moc palce," vzkázala další ze sledujících.

Nad Ivinou proměnou žasnou i známé české tváře. "Dobře ty," komentoval moderátor Petr Vágner "Hustyyyyyyy," napsala Kamila Nývltová Vysportované tělo pochválil Ivě také Václav Noid Bárta "Masakr!!!!" napsal. Pochvaly se Pazderkové dostalo i od známé české cvičitelky aerobiku Hanky Kynychové (52). "Vypadáš výborně, Ivo," chválila Hanka.

Jak Pazderková vypadá v bikinách jen pár týdnů před závody, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy