Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Iva Pazderková má hrůzu ze smrti: Každé ráno pláču před zrcadlem. Bojuju s pocitem, že končím

Iva Pazderková má strach ze smrti: Jsem za půlkou života, je to hrůza!
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Strach

Tak jako celá řada umělců i herečka Iva Pazderková (42) trpí psychickými problémy, které jí čas od času umí pěkně zkomplikovat život. Jako jedna z mála známých osobností českého showbyznysu se nestydí o této problematice otevřeně mluvit a svým způsobem tím bojovat proti tomu, aby onemocnění lidské duše patřilo ke společenským tabu. V rozhovoru pro pořad TV Prima 7 pádů Honzy Dědka se svěřila, s jakými životními těžkostmi se teď vypořádává a jak se jí v minulosti vyplatilo zvednout neznámé telefonní číslo.

Iva Pazderková: Začátek konce

Herečka Iva Pazderková patři mezi všestranně nadané umělkyně a možná právě kvůli svému trochu jinému vnímání světa trpí psychickou poruchou, která se projevuje úzkostnými stavy a panickými atakami. VIP stand-up komičku ale v poslední době trápí temné myšlenky.

"Věk není jenom číslo. Já jsem úplně v depresi. Nejsem srovnaná s věkem," přiznala herečka Honzovi Dědkovi v jeho talk show na TV Prima. "Každé ráno pláču před zrcadlem. Bojuju s pocitem, že končím. Statisticky jsem za půlkou. To je strašný. A ty taky, mimochodem," dodala a zároveň poťouchle známého moderátora popíchla.

Iva tím nakousla téma, které trápí všechny, kdo si uvědomují svou vlastní smrtelnost a přemýšlí nad smyslem své existence na tomto světě. "Se říká, že po čtyřicítce to všechno začíná. Tak za prvé to hodně bolí. A co jako konkrétně začíná. Začíná peklo, začíná konec," informovala herečka všechny přítomné.

Pazderková navíc uvedla, že nedávno natočila film, který zachycuje její stárnutí se vší parádou. "Točila jsem s paní Janžurovou, ona měla hlavnější roli. Mám krásnou roli a měla jsem štěstí, že mě oslovil pan Krobot. Jmenuje se to Velká premiéra," popsala nejnovější snímek, ve kterém se objeví. "Hraju tam hodnou holku, takže protiúkol. Jediný blbý je, že jsem tam velmi naturální. Já nesnáším líčení, ale je to katastrofa. Pazderková s ksichtem ve 40+ na velkém plátně," posteskla si Iva. "Myslela jsem si, že budu mít radost, ale jak to přišlo pozdě, pak to vidíš… je to ke zvážení," dodala.

Vysněná příležitost

Ne všichni její fanoušci vědí, že Iva Pazderková je i nadanou zpěvačkou, která vystupuje se slavnou českou skupinou Pražský výběr. Ta pro ni představuje doslova definici legendy. "Já už nemusím nic dokázat, protože já zpívám s Pražským výběrem," řekla Pazderková se smíchem.

"Je to absolutně skvělá kapela. Dodneška nechápu, když se rozhlédnu na pódiu, že s nimi stojím já. Uff, je to masakr a je to krásný," rozplývala se účastnice reality show Survivor 2022 a prozradila, že to celé napadlo lídra kapely Michaela Kocába (67). "Byla jsem doma v Berouně, mám chill prostě, peace, najednou telefon. Zvedla jsem ho. Neuvěřitelný. Tehdy jsem ještě brala neznámé číslo," povyprávěla Iva, jak se dostala k jedné ze svých životních příležitostí.

"Aleš Nejedlo, jejich manažer, mi oznámil, že by Pražský výběr chtěl, abych s nimi zpívala. Myslela jsem si, že je to nachytávka z rádia, tak jsem ho poslala do prdele," smála se Pazderková. "Pak mi předal Míšu Kocába a od té doby jsem s nimi a nesmírně si toho vážím a je to jedna z nejúžasnějších věcí, která se mi stala. Nevím, jak na mě přišli. Prostě Michal je génius," dodala závěrem.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy