Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Iva Kubelková zkouší štěstí jako zpěvačka: Máte magický hlas, píší fanoušci

Iva Kubelková přiznala, že je její favorit Martin.
Zdroj: Iva Kubelková archiv
+ Dalších 5 fotografií
Hudba
Iva Kubelková (43) toho za život vyzkoušela mnoho. Nyní se snaží prorazit jako zpěvačka a před nedávnem vydala svůj první videoklip k písni Až přijde čas. Fanoušci jsou z nové písničky nadšení. Na sítích se navíc pochlubila tím, že se stále drží v hitparádě. A dokonce má už venku i vlastní album!

Ivu Kubelkovou znají všichni jako modelku a herečku, ale převážně vystupuje v roli moderátorky. Před nedávnem se však rozhodla vyzkoušet další umělecké odvětví a otočila se k hudbě. Na konci srpna představila videoklip ke své písni Až přijde čas.

Pomáhala jí kytarová legenda

Iva už stihla vydat debutové album Jak moc mě znáš o 12 skladbách, ve kterém Až přijde čas snadno najdete. Na celém albu se podílela i kytarová legenda Michal Pavlíček. Texty padly na hlavu Kubelkové a Pavlíček se věnoval skládání hudby a produkování alba.

"Tak pořád se držíme v hitparádě Frekvence 1, tento týden na 5. místě," pochvalovala si Kubelková. "Děkuji vám moc, já jsem tak šťastná, že se vám to naše dílo, na kterém jsme s Michalem pracovali 2 roky, líbí a vždy, když mi někdo z vás píše, že se mu líbí ta nebo ta píseň z alba, tak mi tím úplně zlepší celý den. Vy tomu našemu tvoření a snažení dáváte ten pravý smysl," vzkázala přes sítě fanouškům.

Uchvátila své fanoušky

Ti jsou z hlasu Kubelkové unešení. "Teda, sleduji vás už dlouho, ale tohle mi vyrazilo dech... Probůh, ten hlas je bezva. Máte krásný hlas, když mluvíte, ale kde jste schovávala tenhle netuším," chválila fanynka. "Právě vás poslouchám. Jsem velice překvapený. Má to hloubku. Máte krásně magický, hluboký hlas," zhodnotil fanoušek.

A jak se líbí hlas Ivy Kubelkové vám?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy