Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková ve Varech promluvila o dceři: Je na rozhraní ženy a dívky

Zdroj: profimedia, Instagram
+ Dalších 39 fotografií
festival a ženy
Modelka a moderátorka Iva Kubelková (42) vyrazila do Karlových Varů na festival. Při té příležitosti promluvila nejen o filmech, ale také o své dceři Natálce. Ta si v 15 letech zkusila, jak to chodí na módní přehlídce.

Ivo, jaký je váš oblíbený film?

"Velmi těžká otázka. Já filmy miluji a myslím, že každá doba má svůj ikonický film, který měl na ni zásadní vliv. Například si pamatuji, že mně kdysi velmi imponovala Kleopatra s Elizabeth Taylor, ten film si spojuji i s obdobím mého dospívání a velmi se mi tehdy líbil. Obecně mám ráda historické velkofilmy, ty mě baví a vždy se na ně ráda podívám. Nevadí mi, když je tam častokrát i trochu fantazie, jednoduše jsem schopná si vychutnat jakýkoli film, když je dobře udělaný."

Jaký je váš program ve Varech?

"Pokud jde o náš program v Karlových Varech, pro nás jako rodinu je velmi výjimečný už od samého začátku. V sobotu jsem moderovala módní přehlídku Beaty Rajské, na níž měla zároveň svou premiéru i moje dcera Natálka, takže jsme to všichni velmi intenzivně prožívali. Byla to její první velká přehlídka a po molu jsme se obě prošly i společně, což byl pro mě velmi silný emotivní zážitek. Já sama jsem na molu nestála již mnoho let, proto jsem si vybrala z Beatiny kolekce kožené kalhoty a kabát, které asi nejlépe korespondovaly s mými pocity, které tento krátký návrat provázely. Samozřejmě chystám se na množství jiných akcí, program mám dost nabitý, ale věřím, že bude čas i na filmy. Ráda bych viděla film s Julianne Moore, na to se chystáme."

Jak vznikla myšlenka zapojit dceru do módní přehlídky?

"Celá kolekce byla inspirována pohádkovými motivy a sama Beata říkala, že by se jí hodil někdo, kdo je ještě na rozhraní ženy a dívky. Natálii bude za několik měsíců 15 let a chtěla si to zkusit. Myslím, že každý člověk by měl mít možnost si zkusit to, po čem touží a o čem si myslí, že by ho bavilo, protože to je jediná možnost, jak zjistit, zda je to to, co by ho naplňovalo. Zejména v případě modelingu, kde to zvenku vypadá častokrát jinak, než to ve skutečnosti je. Chce to spoustu disciplíny a jako každá profese má své náležitosti."

Další snímky z módní přehlídky najdete tady.

Související články

Další články