Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková slaví 42. narozeniny: Její ŽHAVÉ FOTKY jsou důkazem, že věk je jen číslo!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 22 fotografií
sexy galerie
Iva Kubelková je i ve svých 42 letech ztělesněním bohyně. Nejenže je krásná a okouzlující, ale také velmi činorodá. Na co sáhne, to jí jde. To dokládá i fakt, že se od minulého jara objevuje v muzikálu Trhák, kde skvěle zpívá i tančí. Největší radost ale stejně svým fanouškům udělá vždy, když se pochlubí jedním ze svých žhavých snímků. Její postavu po čtyřicítce jí dámy závidí a pánové jsou z jejích ženských tvarů bez sebe.

Už od doby, co se v roce 1996 stala Iva Kubelková první vicemiss, jsou z ní muži unesení. Říká se, že ženy stárnou a muži zrají jako víno, Iva ale dokazuje, že opak je pravdou. Nejen že ze svého půvabu pranic neztratila, ba naopak je dnes ještě krásnější než kdy dřív.

Iva má dokonalou postavu, kterou často ukazuje na fotkách z dovolených. Za svoji figuru v plavkách se opravdu stydět nemusí. Naopak by mohla strčit do kapsy o dvacet let mladší dívky, a to i přesto, že má za sebou porod dvou dcer.

To, že věk je jen číslo, Iva často dokazuje na Instagramu. Tam vkládá své žhavé snímky, většinou z dovolených, na kterých vypadá přímo famózně. Příležitostná modelka je zkrátka tím typem ženy, která bude vypadat dokonale i v šedesáti. Podívejte se do galerie na její nejvíc sexy fotky!

Související články

Další články