Iva Kubelková (39) ztratila lukrativní práci jak v České Miss, tak i post moderátorky Top Star magazínu. Dnes už neví, co by mohla dělat dál. Proto ji před čtyřicítkou nenapadlo nic lepšího nežli se dát na dráhu zpěvačky.

Sama říká, že vyrůstala v muzikantské rodině a hudba je její srdeční záležitost. Nicméně to musí být směrem k jazzu, jinak ji to moc nebaví. Nebo že by to spíš bylo tím, že v převzatých písních spíš recituje, nežli zpívá?

Dobrá, tak nějak jsme její dráhu recitující zpěvačky překousli, i když si myslíme, že by se Iva měla na všechno vykašlat a jen se ukazovat v prádle a o něco víc se podělit o ty své pahorky rozkoše, které má na pohled perfektní. A už vůbec nikomu nevadí, že jí k nim nedopomohl jen sám pán bůh, ale i plastický chirurg.

Nicméně to, co předvedla ve své “pěvecké” dráze teď, je už vrchol drzosti! Iva Kubelková se totiž pustila do písně, kterou nazpívala královna jazzu a slavná šansoniérka Hana Hegerová! Píseň Co mi dáš je zkrátka v podání Ivy Kubelkové výsměch.