Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková se přecenila! Vzala si do pusy písně Hany Hegerové, že na to má! Ale nemá!

Iva se snažila…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Ivu Kubelkovou asi už předčasně postihla krize středního věku. Lítá po všech čertech a už neví, čím by mohla zaujmout veřejnost. Tentokrát si však ukousla až příliš velké sousto! A sáhla nám na naše pěvecké legendy!

Iva Kubelková (39) ztratila lukrativní práci jak v České Miss, tak i post moderátorky Top Star magazínu. Dnes už neví, co by mohla dělat dál. Proto ji před čtyřicítkou nenapadlo nic lepšího nežli se dát na dráhu zpěvačky.

Sama říká, že vyrůstala v muzikantské rodině a hudba je její srdeční záležitost. Nicméně to musí být směrem k jazzu, jinak ji to moc nebaví. Nebo že by to spíš bylo tím, že v převzatých písních spíš recituje, nežli zpívá?

Dobrá, tak nějak jsme její dráhu recitující zpěvačky překousli, i když si myslíme, že by se Iva měla na všechno vykašlat a jen se ukazovat v prádle a o něco víc se podělit o ty své pahorky rozkoše, které má na pohled perfektní. A už vůbec nikomu nevadí, že jí k nim nedopomohl jen sám pán bůh, ale i plastický chirurg.

Nicméně to, co předvedla ve své “pěvecké” dráze teď, je už vrchol drzosti! Iva Kubelková se totiž pustila do písně, kterou nazpívala královna jazzu a slavná šansoniérka Hana Hegerová! Píseň Co mi dáš je zkrátka v podání Ivy Kubelkové výsměch.

Související články

Další články