Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Iva Kubelková se opět pochlubila dcerou: Půvabná Natálie roste do krásy a změnila účes

Natálie je velmi půvabná.
Zdroj: Se souhlasem N. Jiráskové
+ Dalších 20 fotografií
nový sestřih
Natálie Jirásková (15) roste do krásy a lidé jen žasnou, jak půvabná je. Dcera Ivy Kubelkové (43) se pyšní nejen úchvatnou postavou, kterou nedávno ukázala na Instagramu, ale také krásnou tvářičkou, na kterou je radost pohledět. Natálka se navíc rozhodla, že trochu změní svůj účes...

Modelka Iva Kubelková se svou dcerou na Instagramu chlubí často a má rozhodně proč. Patnáctiletá Natálie Jirásková roste do krásy a je opravdu nádherná, takže bude mít její matka rozhodně co dělat, aby od ní odháněla zástupy mužů a ještě ji udržela na správné cestě - při studiích.

Kubelková se tentokrát pochlubila fotkou, kde má Natálie nový sestřih. "Vlastní zkušenost je v životě našich dětí víc, než tisíc našich rad. Krásné rozhodnutí," pochválila Natálku modelka a dodala, že ji moc miluje. A slečně to opravdu moc sluší!

Modelka po mamince

Už od Ivy získala slečna dost sledujících, ale samozřejmě jí rostou každým dnem už jen kvůli tomu, co na svůj Instagram přidává. Nedávno byla Natálie na dovolené ve Francii se svou kamarádkou a vznikly tam odvážné fotky, kde ukazuje své krásné křivky. Krásu rozhodně zdědila po mamince, která se stejně jako její dcera ráda prochází po přehlídkovém mole.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy