Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková se konečně místo zpívání vrhla na pózování v BIKINÁCH! To musíte vidět!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Modelka v letech Iva Kubelková opět potvrdila fakt, že nepatří do starého železa! Její poslední záběry v bikinách jsou toho důkazem!

"Když netočím, zpívám, když nezpívám, moderuji, když nemoderuji, fotím," prohlásila jednou Iva Kubelková (39), která se stále drží v perfektní formě. Iva má od svého vítězství v Miss opravdu krušný život a kdo si myslí, že si stěžuje, je na omylu.

První byl modeling, poté začala koketovat, ostatně jako každý v českém showbyznysu, s moderováním. Následně začala také hrát v seriálu, kde si střihla roli doktorky, a nakonec skončila opět u mikrofonu. Tentokrát už ale jako ptáček zpěváček… Sice její hudba nemá moc fanoušků, ale krásným ženám se odpouští vše.

Nyní se Iva opět vrátila ke kořenům a zapózovala pro titulní stranu časopisu jen v titěrných plavkách Na fotce však má ještě černé sportovní tričko s dlouhým rukávem, na to ale Iva hned zareagovala.

"...nebude v triku s dlouhým rukávem," smála se Iva a je fakt, že to by byla obrovská škoda, v plavkách jí to totiž naprosto sekne! Nemluvě o tom, že tohle tělo za chvíli oslaví čtyřicátiny a má za sebou dva porody. Jedním slovem WOW

Související články

Další články