Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková provokuje z dovolené: I ve 42 si může dovolit takhle odvážné plavky

+ Dalších 18 fotografií
Kráska
Iva Kubelková (42) se rozhodně nemusí obávat, že by se na dovolené v Řecku upekla. Krásná modelka chodí na pláž zásadně v titěrných plavkách, v nichž vyniknou její dokonalé křivky. Přestože čtyřicítku oslavila už před dvěma lety, stále se může chlubit postavičkou, kterou jí mohou závidět leckteré dvacítky.

Ať je toho vidět co nejvíc, musela si říct Iva Kubelková (42), když pořizovala lechtivé selfíčko. Sice jí tam nejde vidět obličej, všechno ostatní, co je důležité, zvěčnila naprosto bez chyby.

Krásná modelka a moderátorka byla loni touhle dobou ve Španělsku, letos si dovolenou užívá v Řecku. Přestože už patří mezi čtyřicátnice, se svou perfektní postavičkou si stále může dovolit obléknout odvážné plavky. „Vzhůru nohama,“ připsala Kubelková k fotce z pláže. „Spíš vzhůru kozama,“ upřesnil trefně fanoušek Tomáš.

Ještě předtím, než vyrazila do země oliv a ouza, dopřávala si Iva zasloužený odpočinek v jižních Čechách. Co obnáší povolání modelky, už pomalu začíná zjišťovat i její dcera Natálie Jirásková (15). Společně s maminkou se letos ukázala na karlovarském festivalu, kde šla svou vůbec první módní přehlídku.

Doma ji nenechala ani teď, Natálie je v Řecku společně s maminkou. Pochyby o tom, že jablko nepadlo daleko od stromu, nemají šanci obstát.

Mohlo by vás zajímat

Další články