Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Iva Kubelková otevřeně o Jiráskovi i Mišíkovi: Máme to jednoduše nastavené

+ Dalších 5 fotografií

Krásná Iva Kubelková (45) se ukázala po delší době ve společnosti s partnerem Georgem Jiráskem (64). Dalo by se říct, že na premiéře filmu Jan Žižka měli dvojité rande. Na velkolepé události totiž nechyběla ani dcera Natálie Jirásková (17) s partnerem Adamem Mišíkem (25). Iva Kubelková redakci eXtra.cz prozradila, proč s partnerem nevyráží do společnosti tak často, a promluvila i o vztahu své starší dcery. 

Iva Kubelková oslavila s partnerem, podnikatelem Georgem Jiráskem nedávno již dvacáté výročí vztahu, ze kterého vzešly i dvě krásné dcery Natálie a Karolína, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Ač je pro modelku a moderátorku Georg osudovým partnerem, tak se s ním ve společnosti tak často neukazuje. Důvod je jednoduchý.

"My si doma užijeme dost. Jsme spolu dvacet let, takže to nechávám svobodně na něm, kam chce a nechce chodit. Já mám občas pracovní povinnosti, proto tam musím chodit. On je moudrý člověk, který si sám zvolí, zda je nutné, aby na akci byl nebo ne," svěřila se Iva pro eXtra.cz na slavnostní premiéře filmu Jan Žižka.

"Na ten film se moc těšil, sám říkal, že Petrovi fandí. Držíme palce všem lidem, kteří si jdou za svým snem a dotáhnou to do konce."

Máme to jednoduše nastavené: Hlavně že je dcera šťastná

Na slavnost ovšem nedorazili sami, do společnosti vyrazili i s dcerou Natálií Jiráskovou, která měla po boku svého partnera, zpěváka Adama Mišíka. Toho Iva i Georg přijali doslova s otevřenou náručí.

"Máme to jednoduše nastavené. Je to zdravý rodičovský přístup. Ve chvíli, kdy má dcera vztah a dělá ji šťastnou, tak nemáte proč ty věci řešit. Partnera, kterého si vybere, přijímáte s otevřenou náručí. To je základ, je jedno, kdo to je a koho si vybere. To je to nejdůležitější. Jsou mladí, ať se baví. Jsem vzdálená tomu, abych to nějak vyhodnocovala," svěřila se nám Iva Kubelková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy