Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Iva Kubelková o Tváři: Byl to masakr, hlásí. Cítila se jako na pionýrském táboře

V Tváři se předvedla i jako Dua Lipa. V upnutém kostýmku vypadala fantasticky.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

V soutěži Tvoje tvář má známý hlas předváděla Iva Kubelková (44) skvělé výkony. Na výhru jí nakonec nestačily, ale i tak si nejen celé natáčení, ale i samotný finálový večer velmi užila. Co pro ni bylo nejtěžší a s kým z ostatních soutěžících si sedla nejvíce? To vše prozradila pro eXtra.cz.

Divácky oblíbený pořad Tvoje tvář má známý hlas zná už svého vítěze, stal se jím Václav Kopta. Ani tak Iva Kubelková svého kývnutí na nabídku účinkovat v pořadu rozhodně nelituje a zpětně na natáčení ráda vzpomíná.

Iva Kubelková o Tváři: Byl to masakr

“Vlastně až takhle zpětně si je člověk schopen si to trochu uvědomit. V tu chvíli je to tak náročný a opravdu trochu masakr. Člověk dělá ty věci prostě jenom, aby to co nejlíp zvládnul, a vlastně si ani pořádně neuvědomuje, že by si to měl do toho taky užívat,” řekla Iva v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Až teď zpětně se mi na to hezky vzpomíná, byl to velký zážitek!” poznamenala.

Natáčení bylo nejen pro Ivu, ale i pro ostatní soutěžící velmi náročné. “Je tam hodně věcí, které se jeví jako velmi těžké. Naučit se písničku za týden, vlastně ke konci třeba jen za šest dní. Den před tím jsme to už na zvukovku měli umět. A když je k tomu ještě nějaká choreografie, je to náročný,” řekla.

“Na druhou stranu člověk trošku vystoupí ze své komfortní zóny tím, že je nucený se postavit čelem i třeba písničkám, který jsou různý a žánrově třeba odlišný, nebo děláte chlapa třeba,” sečetla Iva.

“Do toho ta maska, která jde trošku proti všemu, protože když máte třeba umělý zuby v puse a já nevím co všechno nalepeného, tak člověk se musí trošku soustředit a nenechat se těma věcma rozhodit. Je to velká zkušenost,” dodala.

Iva Kubelková jako Dua Lipa nebo Sia

V rámci natáčení se Iva převtělila do několika rolí. Vystupovala jako Dua Lipa, Sia nebo třeba jako Bruno Mars. Každou z nich si velmi užila a sama neumí říct, která role ji bavila nejvíc.

“To se mi hrozně těžko hodnotí. Uvědomila jsem si, že každá ta role a píseň byla něco, s čím jsem se musela popasovat a tak trošku si to i oblíbit. Člověk nemůže vystupovat nebo to zpívat s nějakým odporem. Každou roli jsem měla ráda a užila jsem si ji,” pronesla.

Kubelková: Tvář byla jako pionýrský tábor

Iva si pochvaluje i partu soutěžících, která se v poslední řadě pořadu sešla. “Všichni jsme to zvládli skvěle jako parta. Neměli jsme žádný rušivý element jako parta, všichni jsme se dokázali hezky podporovat a pochválit. To je důležité,” říká s nadšením.

Jestli jí někdo z účastníků přirostl k srdci, pak je to Monika Absolonová! “Bylo to jak na pionýrském táboře, takže samozřejmě s kým máte šatnu, ten vám nejvíce přiroste k srdci. Takže mě nejvíce přirostla k srdci Monika Absolonová, se kterou jsme to jako těchhle deset týdnů společně odbydlely," směje se Iva.

Největší oporou Kubelkové? Krásné dcery

Oporou v soutěži Ivě byly i její krásné dcery, Natálie a Karolína.
“Kájinka na její vystoupení chodila častěji. Já jsem z časových důvodů kvůli škole bohužel tak často nemohla, ale myslím si, že od nás cítila podporu a moc jí to pomohlo,” prozradila Natálie, starší z dcer.

Iva Kubelková s dcerami nám poskytly rozhovor v rámci akce Dermacol Love Day, věnované dni lásky, Prvnímu máji.

Iva dorazila nejen v doprovodu svých ratolestí, ale i svého partnera George. Akci si všichni vychutnávali plnými doušky. "Tahle akce je vždycky podařená. Je to dobře zorganizované, návštěvníci velmi dobře vědí, proč sem jdou a jaký je účel. Myslím, že všichni si to užívají," prozradila Iva, která se objevila i na pódiu, kde vedla "Beauty talk".

Došlo samozřejmě i na polibek pod rozkvetlou třešní. "Partner už mi dal pusu, takže všechno je v pořádku a zalité sluncem!" dodala s úsměvem Iva Kubelková.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy