Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková má žhavé tělo bohyně! Prozradila, jak na to!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Její tělo je od hlavy až k patě dokonalé, do svého těla investuje a stará se o něj. Dnes už není jen modelkou, ale i zpěvačkou... Kdo to asi je?

V poslední době vídáme vicemiss České republiky 1996, modelku, moderátorku a nově také zpěvačku Ivu Kubelkovou (39) buďto v sexy spodním prádle, nebo za mikrofonem.

Při pohledu na tuto ženu si pomyslíte, že před samotným focením a natáčením reklamních spotů musela modelka dřít na své postavě do posledního dechu. Ono totiž mít takhle dokonalou postavu skoro ve čtyřiceti přece nemůže být jen tak zadarmo.

Jenomže zdání klame. Iva se na svých sociálních sítích svěřila, že za svoji postavu vděčí sportovním aktivitám, kterým se věnovala v minulosti. „Jako mladá jsem sportovala hodně a všechna ta energie se vám pak vrací zpět,“ svěřuje se Iva. Pokud tedy tohle je základní kámen úspěchu, tak se ode dneška v posilovnách netrhnou dveře!

Velmi pozitivní vliv na její postavu mají prý také její stravovací návyky. Iva už několik let nekonzumuje maso a její muž George Jirásek dokonce maso nekonzumuje třicet let! Tomu se říká disciplína.

A jaké hudbě se vlastně Iva věnuje? „Nazpívala jsem legendární jazzovou skladbu Cry Me a River, kterou jsem nahrála se svou kapelou JJIM BAND. Moc mě tato spolupráce těší,“ dodala Iva.

Přejeme jí tedy mnoho úspěchů i na poli hudebním.

Související články

Další články