Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Iva Kubelková má božsky krásnou dceru: Natálka šlape mámě na paty

Iva Kubelková má krásnou dceru Natálii Jiráskovou
Zdroj: Instagram Ivy Kubelkové
+ Dalších 9 fotografií
NAROZENINY

Iva Kubelková má za sebou dlouhou a úspěšnou modelingovou kariéru. Tu už sice nechala za sebou, v jejích stopách se ale vydává její stejně krásná šestnáctiletá dcera Natálka, která po své mámě zdědila to nejlepší, co mohla. Dokonce už spolupracovala i s Beatou Rajskou.

Iva Kubelková, která dnes slaví 44. narozeniny, podstatnou část dětství prožila v rodném Písku. Pak se s maminkou přestěhovala do Prahy, kde se vrhla na studium, které dotáhla až k magisterskému titulu.

Iva Kubelková v Miss

Kubelkovou však lákal také svět módy, a tak se v roce 1996 zúčastnila Miss ČR. V soutěži krásy se jí zadařilo, stala se první vicemiss, a tím odstartovala svou kariéru modelky.

Iva Kubelková je však velmi všestrannou ženou, a tak vyzkoušela i divadlo, které je jejímu srdci také blízké. Hrála například v Dívčí válce nebo v divadelní společnosti Františka Ringo Čecha.

Objevila se taky na televizních obrazovkách, stala se součástí seriálu Velmi křehké vztahy či Cesty domů a nyní uvádí pořad Postav si sen! a moderuje Showtime na TV Prima.

Iva Kubelková randila s Jágrem

Krásná Kubelková na začátku své modelingové kariéry začala chodit i s hokejistou Jaromírem Jágrem, pro něhož byla první velkou láskou. Jejich vztah ale po třech letech krachl. Poté se jejím osudovým partnerem stal podnikatel Georg Jirásek, se kterým má dcery Karolínu a Natálii.

Dcera Ivy Kubelkové

A právě šestnáctiletá Natálie zkouší štěstí na poli modelingu. Zatím je to pro ni ale spíše zábava a přivýdělek při studiu. Natálie má za sebou několik přehlídek pro módní návrhářku Beatu Rajskou a taky je tváří dekorativní kosmetiky, kterou propaguje i její máma, po které zdědila svou krásu.

„Dívám se na to jako její máma. Takže je mi jasný, že je to lákavá věc a mladé holky si to rády vyzkoušejí a něco si přivydělají, ale myslím si, že pro ni to není úplně priorita, což mě do určité míry uklidňuje,“ prozradila Kubelková pro Blesk.cz. „Lepší je dělat si to bokem jen pro radost, ale nedělat si z toho cíl,“ dodala Kubelková, která se ve světě modelingu pohybovala dlouhých dvacet let.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy