Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková královnou plavkové sezony: Tohle tělo si hýčká už 17 let její partner

+ Dalších 18 fotografií
Galerie
Krásná Iva Kubelková (42) letos v létě nešetřila fotkami v plavkách. Vystřídala několik modelů i póz. Její mužští fanoušci si přišli na své, protože Iva je vážně kus. I ve svých dvaačtyřiceti má krásné pevné tělo, to si ale už téměř dvacet let hýčká její partner Georg Jirasek (63).

I když se nikdy nevzali, láska jim kvete i po sedmnácti letech. S malířem a designérem Georgem, se kterým má Iva dvě dcery, se znají ale ještě o trochu déle. Před čtyřiadvaceti lety se seznámili na Jiraskově chatě, kam Iva přijela se svým tatínkem. Chodit spolu ale začali až po tom, co Iva prožila dvouletý románek s hokejistou Jardou Jágrem.

Věkový rozdíl v tomto případě není překážkou. Krásná Iva, která měla vždy okolo sebe spoustu nápadníků, na mužích zřejmě ocení hlavně moudrost, zkušenosti a zázemí. To jí zajisté její starší partner poskytl a Iva vypadá skutečně šťastně.

Radost dělají moderátorce i její dvě dcery. Starší Natálie (14) začíná mamince fušovat do řemesla a stává se z ní modelka. Dokonce odešla velkou přehlídku Beaty Rajské na festivalu v Karlových Varech. Iva je na Natálku náležitě pyšná. „Byla jsi úžasná. Smekám před tebou, jak jsi to krásně zvládla. Bez žádných zkušeností a už s takovým nadhledem. A ty víš, že ať už tvé kroky půjdou kamkoliv!!, jsme tady já i @georgtheusing vždy pro tebe, milujeme tě,“ napsala tehdy Iva k Natálčiným fotografiím z přehlídky.

Bývalá modelka je na svou rodinu zkrátka pyšná a díky harmonii, která u nich vládne, vypadá Iva rok od roku lépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články