Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková ještě nepatří do starého železa. Ale je její poprsí vážně pravé?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Iva Kubelková (39) je jako chameleon. V jednu chvíli ji vidíte jako usedlou paní v pořadu "Sama doma", který opustila. Nicméně pak do Ivy vejde žár a je z ní naprostá sexbomba v prádle. Je to vůbec možné?!

Ivu Kubelková (39) (39) je známá tím, že patří mezi stydlivější jedince ve svém oboru. Proto bylo docela překvapením, když prostřednictvím Instagramu zveřejňuje jeden snímek v prádle za druhým.

Na druhou stranu na Ivu je příjemný pohled, tak proč ne? Vždyť právě ona, první vícemiss roku 1996, byla několikrát vítězkou ankety o nejkrásnější poprsí, a to určitě nebylo náhodou.

Zvláštní je ale fakt, že prádlo Iva nikdy nepředváděla. Dokonce tvrdí, že v prádle měla přehlídku pouze jen jednou a pak na promenádě v plavkách při volbě Miss 1996.

Nikdo by vlastně ani tak neuhodl důvod toho, proč Iva prádlo nepředváděla a předvádět už ani nebude. Tím důvodem je právě ta slavná velikost jejích ňader. Ta ji přijde na předhlídková mola nekomfortní. To například taková Kate Upton se právě na přehlídkách prádla s větším poprsím, jak se říká, “udělala”. Tak Ivu v tomto směru nechápeme.

Jsou zde ale i zlí jazykové, kteří tvrdí, že Iva v minulosti byla na plastice prsou, kterou bedlivě už mnoho let tají. A možná také proto se vyhýbala přehlídkám v prádle Protože je to právě prádlo, které prozradí, zda jsou ňadra přírodní a nebo nikoliv.

Tak co Ivo, kápneš božskou?

Související články

Další články