Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková je jako Cindy Crawford! Bude její dcera také žádanou modelkou?

Jaká matka, taková dcera.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Je několik typů slavných rodičů. Někteří své děti bez problémů ukazují celému světu na společenských akcích, jiné známé tváře je zas střeží jako oko v hlavě. Jednou z těch, kdo své děti nerad prezentuje, ale přitom je nedrží zcela pod zámkem, je modelka a moderátorka Iva Kubelková (39).

Její krásná dcerka Natálie v těchto dnech oslavila své dvanácté narozeniny. To je takový ten poslední rok před pubertou. „To není možný. Nedávno jsem porodila mojí první holčičku a ono už je jí dvanáct. Bože, jak to všechno letí,“ svěřila se dojatá Iva Kubelková (39).

S dcerou Ivu spojuje hluboký vztah a pevné pouto. Navíc když se na ně podíváte, vidíte tu dokonalou podobu. Natálka se ráda doma stylizuje do role modelky a baví ji si zkoušet různé šaty a promenádovat se před zrcadlem jako rozená modelka.

Podobnou dějovou linku vidíme i v zahraničí. Dcera Cindy Crawford a Rande Gerbera, mladičká Kaia Gerber už teď kráčí ve šlépějích své slavné matky. Svoji první módní kampaň nafotila už v deseti letech pro módní dům Versace. Kdo ví, možná malá Natálka všem ještě ukáže, zač je toho loket, a zaboduje ve světě módy!

Související články

Další články