Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková hlásí velký návrat: Jak skloubí novou práci a rodinu, má jasno

Iva Kubelková hlásí velký návrat: Jak skloubí novou práci a rodinu, má jasno
Zdroj: tv prima
+ Dalších 5 fotografií
nová práce
Televizní magazín o životě slavných přivítá novou moderátorku. Už v pondělí 5. října diváci poprvé uvidí v pořadu SHOWTIME herečku a zpěvačku Ivu Kubelkovou (43). Ta se k moderování showbyznysového pořadu na Primě vrací po pěti letech. Dříve totiž moderovala TOP STAR magazín.

„Moderování tohoto pořadu je pro mě takovou třešničkou na dortu. A třešničku na dortu má každý rád, takže jsem neváhala dlouho a na nabídku kývla. V dnešní době je navíc každá práce v televizi v něčem velká jistota, takže jsem s tím nedělala žádný fóry,“ směje se Iva Kubelková, která už v pondělí 5. října bud moderovat pořad SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS. Tam se objeví po boku Laďky Něrgešové (44).

„Je to hezká práce. Vím, co obnáší, a jsem schopna ji i časově zvládnout,“ říká Kubelková. První živé vysílání ale nenechává náhodě a intenzivně se připravuje. „Mám za sebou kostýmní zkoušky i diskuze, jak bychom to chtěli pojmout, jak bych měla na obrazovce vypadat. Moderování studiového pořadu má svá specifika. Je to jiné, než když moderuji Jak se staví sen v terénu a setkávám se s lidmi, kteří prožívají těžké osudy. Toto moderování je takové nablýskané, navoněné," objasnila pohledná brunetka.

Iva Kubelková se kromě moderování věnuje také herectví, zpěvu, a především své rodině. Jak to všechno skloubí dohromady? „Myslím, že vynikám v jedné věci, a to je organizace mého času. My matky v tomto opravdu vynikáme, protože se dvěma dětmi se musíme naučit aktivity kombinovat a dělat věci, které mají prioritu," dodává Kubelková, která má patnáctiletou dceru Natálii a jedenáctiletou Karolínu.

"Po pracovní stránce si tak můžu dovolit trošku víc. A nejdůležitější je, že mám rodinu a partnera, kteří mě neuvěřitelně podporují. Jsme schopni si čas rozdělit a navzájem si vyjít vstříc. Bez této podpory bych to nebyla vůbec schopna absolvovat.“ ukončila Kubelková.

Související články

Další články