Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková dráždí hříšným dekoltem, partnerovi musí Řekové závidět

Zdroj: Se svolením I. Kubelkové / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Instanews

Moderátorka Iva Kubelková (44) ukázala dechberoucí dekolt i místo v Řecku, kde tráví svůj čas s rodinou. Modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová (30) ukázala své tělo po porodu - tyhle fotky dělí pouhý rok. Zuzana Belohorcová (45) se pochlubila krásnou rodinou a zpěvačka Michaela Nosková (38) se svěřila se svým hrůzným zážitkem, kdy málem zemřela.

Veronika Kopřivová ukázala své tělo

Modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová ukázala snímky, které od sebe dělí přesně rok. Na tom z minulého roku má pekáč buchet, na tom druhém je již maminkou rozkošné dcery Elly, kterou přivedla na svět se svým partnerem Miroslavem Dubovickým.

Iva Kubelková bere dech

Uhrančivá moderátorka Iva Kubelková vyrazila s rodinou do Řecka, odkud se pochlubila nejen žhavým snímkem, ale také krásným místem, které obývají. "Jsme vděční za tu krásu, a víc než kdy dřív víme, že v životě člověk prostě nesmí nic považovat za samozřejmost," uvedla ke snímkům.

Zuzana Belohorcová ukázala krásnou rodinu

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová se pochlubila svou krásnou rodinou, protože rodina je vždy na první místě. "Tohle jsou pro mě ty nejkrásnější chvíle, když vidím, jak jsou rodiče a mé děti spolu šťastní. Miluji svou rodinu nade všechno a vždy pro mě bude tím nej," uvedla.

Michaela Nosková o hrůzném zážitku

Zpěvačka Michaela Nosková promluvila o hrůzném zážitku, kdy se na Jizeře málem utopila, ač se považuje za dobrou plavkyni. "Přesto jsem včera na Jizeře málem přišla doslova o život, a to bez přehánění. Osud tomu chtěl, že loď mi neustále padala na záda a proud mě táhl pod vodu. V jedné chvíli jsem se nad hladinu dostala a nadechla se, zároveň jsem si lokla a opět jsem byla pod vodou se zbytkem vzduchu. Za boha mi nešlo dostat se nad vodu a jen jsem koukala pod vodou, co s tím. Jako zázrak shůry se ve vodě objevila silná ruka, která mě vytáhla ven a hodila přes větev, abych se nadechla," uvedla na svých sociálních sítích.Související články

Další články