Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková dnes slaví 41. narozeniny: Jak šel čas s majitelkou nejkrásnějšího českého dekoltu?

Do šoubyznysu, v němž dnes figuruje hlavně jako moderátorka a herečka,
vstoupila Iva Kubelková před lety modelingem.
Zdroj: Facebook/Instragram
+ Další 3 fotografie
Moderátorka, modelka, herečka a jedna z nejkrásnějších žen Česka, Iva Kubelková, dnes slaví už 41. narozeniny. Jak jde čas se ženou, jejímž přednostem neodolal ani náš nejslavnější hokejista Jaromír Jágr?

Rodačka z Písku Iva Kubelková se ve čtrnácti letech odstěhovala s maminkou do Prahy, kde studovala střední ekonomickou školu. Na té také přišel nápad přihlásit se do soutěže Miss ČR, v níž slavila úspěch – stala se první vicemiss roku 1996. První místo nezískala proto, že příliš výrazné vnady, kterými se Iva pyšní, ještě nebyly v módě.

Bujný dekolt byl paradoxně Kubelkové v minulosti na obtíž. Za své poprsí se styděla a odmítala chodit přehlídky spodního prádla. Přitom její hrudník patří v českém šoubyznysu mezi ten nejobdivovanější.

Po úspěchu v soutěži krásy Iva dokončila studium a začala se věnovat povinnostem vyplývajícím z vítězství v soutěži. V roce 1999 nastoupila do angažmá v Prozatímně osvobozeném divadle Františka Ringo Čecha, zahrála si v komedii Loupežníci na Chlumu nebo v Pravdě o zkáze Titaniku. Diváci ji mohli vidět i v seriálech Cesty domů, Velmi křehké vztahy nebo v televizním magazínu pro ženy Sama doma.

Dva roky žila krásná bruneta s naším nejslavnějším hokejistou Jaromírem Jágrem (46) v Pittsburghu v USA. Hodně si prý tehdy rozuměli i díky tomu, že se zajímali o různé duchovní nauky a filozofické směry. Po Jágrovi se Kubelková dala dohromady s otcem jejich dvou dcer Natálky a Karolínky, podnikatelem Georgem Jiraskem, s nímž žije dodnes.

Související články

Další články