Iva Kubelková (39) se kromě modelingu, který jí jde na jedničku, a moderování hodlá věnovat naplno i zpěvu. Právě v těchto dnech Iva dodělává svůj druhý videoklip. Říkáte si, že to je jako z jiného vesmíru? No jo.

„Dnes jsme s Jimbandem natáčeli videoklip k našemu novému singlu Dva životy,“ pochlubila se Iva na svém Instagramu. Ve videoklipu bude vystupovat v sexy krátkých zlatých šatech, takže je vidět, že Iva i přes svůj pěvecký projev stále sází raději na svůj sexy zevnějšek. Sex showbyznysem táhne už odnepaměti a to Iva moc dobře ví, a tak nějaká ta provokace je opravdu nutná.

Klip by se měl zanedlouho objevit na YouTube, ten poslední měl kolem 8 000 zhlédnutí, což je v dnešní době absolutní debakl, a proto si Iva přivolala na pomoc jednoho z největších profíku u nás.

„Čerstvý držitel Českého lva a můj dlouholetý kamarád, střihač Marek Opatrný stříhá náš videoklip k singlu Dva životy. A já ho tedy ve střižně samotného nenechám,“ popisuje Iva své pracovní nasazení a naráží na řeč Marka Opatrného na předávání Českých lvů o tom, že střihače nikdo vlastně nezná, protože je stále zavřený sám ve střižně a maximálně se párkrát potká s režisérem. Tak se nechme překvapit, s jakou peckou přijde Iva tentokrát.