Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková bude mít videoklip. Na pomoc si přivedla držitele Českého lva za film Masaryk. Tohle už vážně nikdo nepřežije!

+ Dalších 13 fotografií
Sexy modelka Iva Kubelková to se zpěvem myslí smrtelně vážně! Na pomoc si přivedla dokonce i čerstvého držitele Českého lva. Houstone, máme problém.

Iva Kubelková (39) se kromě modelingu, který jí jde na jedničku, a moderování hodlá věnovat naplno i zpěvu. Právě v těchto dnech Iva dodělává svůj druhý videoklip. Říkáte si, že to je jako z jiného vesmíru? No jo.

„Dnes jsme s Jimbandem natáčeli videoklip k našemu novému singlu Dva životy,“ pochlubila se Iva na svém Instagramu. Ve videoklipu bude vystupovat v sexy krátkých zlatých šatech, takže je vidět, že Iva i přes svůj pěvecký projev stále sází raději na svůj sexy zevnějšek. Sex showbyznysem táhne už odnepaměti a to Iva moc dobře ví, a tak nějaká ta provokace je opravdu nutná.

Klip by se měl zanedlouho objevit na YouTube, ten poslední měl kolem 8 000 zhlédnutí, což je v dnešní době absolutní debakl, a proto si Iva přivolala na pomoc jednoho z největších profíku u nás.

„Čerstvý držitel Českého lva a můj dlouholetý kamarád, střihač Marek Opatrný stříhá náš videoklip k singlu Dva životy. A já ho tedy ve střižně samotného nenechám,“ popisuje Iva své pracovní nasazení a naráží na řeč Marka Opatrného na předávání Českých lvů o tom, že střihače nikdo vlastně nezná, protože je stále zavřený sám ve střižně a maximálně se párkrát potká s režisérem. Tak se nechme překvapit, s jakou peckou přijde Iva tentokrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články