Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Iva Kubelková boří mýty: Ve čtyřiceti nad její postavou slintají o polovinu mladší hoši

Iva vypadá senzačně.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Iva Kubelková (41) zveřejnila na sociálních sítích snímek v plavkách a fanoušci se mohli okamžitě zbláznit. Na to, že má Iva přes čtyřicet let, vypadá opravdu dokonale. Jeden by řekl, že si Jaromír Jágr (45) musí rvát vlasy, že nechal jít takovou krásku, kterou je za co chytit.

Modelka Iva Kubelková (41) má už sice svoje léta, ale stále vypadá naprosto perfektně. Čas od času přidá na sociální sítě poměrně dost odvážnou fotku a lidé ji za to milují. Kromě toho, že se ještě sporadicky věnuje modelingu, tak zpívá, hraje a moderuje.

Na to, že má dvě děti, tak je neustále v jednom kole. Není proto divu, že si vyrazila odpočinout do zahraničí. Tentokrát zvolila Španělsko a samozřejmě, že svým fanouškům poslala vzkaz v podobě sexy fotky.

Ivě je už jednačtyřicet let, ale její tělíčko by jí mohly závidět o polovinu mladší dívky. A pánové jsou na tom podobně. Dvacetiletí kluci doslova slintají nad jejími odhalenými snímky. A mají proč. Po dvou dětech a při takovém zápřahu je až neuvěřitelné, jak vypadá. Jen tak dál.

Mohlo by vás zajímat

Další články