Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Iva Frühlingová v ohrožení života: Zlomená klíční kost, otřes mozku a rychlá operace

Iva Frühlingová spadla z koloběžky: Zlomená klíční kost, otřes mozku a rychlá operace
Zdroj: se souhlasem Ivy Frühlingové
+ Další 4 fotografie
zranění

Zpěvačka a bývalá modelka Iva Frühlingová (40) skončila v nemocnici! Moderátorka rádia Expres FM utrpěla vážná zranění a dokonce musela být okamžitě operována. O svém děsivém úrazu informovala své fanoušky prostřednictvím svého Instagramu, kam umístila fotku z nemocničního lůžka. 

Iva Frühlingová: Děsivá nehoda

Dnešní den nebyl pro bývalou modelku Ivu Frühlingovou tím nejvydařenějším v jejím životě. Prostřednictvím Instastories na svém Instagramu informovala své followery o tom, co se jí stalo a všechny pořádně vyděsila. Na sociální sítě umístila fotku z nemocničního pokoje, na které je vidět, že leží v posteli s ovázanýma nohama. To ovšem nebylo všechno, co se oblíbené moderátorce přihodilo.

"Přátelé, kamarádi. Vemte své elektronické koloběžky a vyhoďte je do šrotu," napsala svým fanouškům Iva jasný vzkaz, který nastiňuje, k jaké situaci zřejmě došlo. "Mám otřes mozku a zlomenou klíční kost," dodala autorka mnoha hitů zpívaných ve francouzštině.

Pád si způsobila sama

Redakce eXtra.cz oblíbenou zpěvačku kontaktovala a ta nám popsala, co se stalo. A za vším byla nepozornost a nečekaný manévr jejího syna. “Adámek zabrzdil přede mnou a já do něj nechtěla vrazit. Snažila jsem se vyhnout a spadla z té debilní koloběžky. Budu je všechny vyhazovat. Je to mega nebezpečný. Mám otřes mozku, ztrátu vědomí a chvíli jsem si myslela, že to fakt nedám,” řekla eXtra.cz Frühlingová, kterou nyní čeká dlouhá rekonvalescence.

"Chvíli se teď neuslyšíme a neuvidíme, ale myslím na vás," vzkázala Iva Frühlingová svým fanouškům a podepsala se svou přezdívkou IF, pod kterou vystupuje i v rádiu Expres FM.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy