Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Iva Frühlingová je stále kus ženské! Co dnes dělá Krajčova exmanželka?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Budou to tři roky, co o ní nebylo prakticky slyšet. Zpěvačka, modelka a nově i spisovatelka Iva Frühlingová (33) o sobě dala po dlouhé době vědět. A redakci eXtra.cz svěřila, že se pomalinku vrací zpět do showbyznysu. Jak dnes vypadá a kolik třeba přibrala v těhotenství? To vše redakci prozradila...

Iva před lety přitáhla pozornost nejen svým princeznovským vzhledem, ale třeba i velmi krátkým manželstvím s Richardem Krajčem trvajícím přibližně půl roku. Přitom to byla láska jako trám! Jenže idylka šťastného páru se půl roku po svatbě definitivně rozpadla! Dnes už je Iva dávno jinde... Je podruhé vdaná za pilota Jana, s nímž je devět let, a věnuje se jejich společnému synu Adamovi (2,5 roku).

"Hrozně si svou maminkovskou roli užívám. A proto abych ji zvládla dobře, rozhodla jsem se přerušit svou kariéru," začala vyprávět stále krásná Iva a pokračovala: "Během těhotenství jsem přibrala pětadvacet kilogramů, ale to už mám naštěstí dole. Teď jsem na své váze, kterou jsem měla třeba ve dvaceti," pyšnila se zpěvačka.

Ivě aktuálně vyšla kniha nesoucí název Terapie v noci, což je její třetí autorské dílo. A je na něj náležitě hrdá. "Jde o veršovaný příběh. Kniha vznikla tak, že jsem jednou poslala kamarádce básničku, což pak pokračovalo, a když jich bylo celkem šedesát sedm, tak jsem to propojila s příběhem a bylo to na světě," odlehčila, jak vzniklo její dílo.

A jak dnes Iva vypadá? Její aktuální snímky naleznete ve fotogalerii a jistě uznáte, že je to pořád kočka.

Související články

Další články