Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Iva a Marian z Výměny manželek: Mají doma indigové dítě?

+ Dalších 10 fotografií
Iva (18) a Marian (45) z Výměny manželek se v Česku stali fenomeny. Díky TV Nova sledovalo jejich osudy neuvěřitelné množství lidí. Iva a Marian mají krásnou dvouletou dceru Dominiku. Je možné, že šikovná Dominika patří mezi indigové děti?

Ivuška a Marian jsou nejznámějším párem, který kdy reality show Výměna manželek zrodila. I přes věkový rozdíl se hodně milují a jsou si oporou. Tak by to měl mít každý manželský pár.

Když jsme u Mariana a Ivy natáčeli, tak nás hodně zaujala jejich dcera Dominika. Je to velmi aktivní dítě, které je zvídavé a chvíli neposedí. Dominika je velmi inteligentní a má zkoumavý pohled.

Podle posledních fotek je vidět, že dcera Ivy a Mariana má hluboký snad až "ježíšovský" pohled. Na dvouletou holčičku má oči výrazné jako dospělák.

Možná právě malá Domča patří mezi generaci tzv. indigových dětí

Takové děti v sobě mají zakořeněný cit pro pravdu a lásku. Hledají dobro a nesnáší křivdu Takové děti jsou velice zvídavé a nechtějí a nemohou přijmout žádné rychlé a jednoduché odpovědi. Bývají často hyperaktivní. Pozornost je těkavá, dokáží dělat několik věcí najednou. Odmítají se řídit pravidly a příkazy, nenechají se omezovat překonanými ideály a poučkami. Často se utíkají do svého světa, o kterém nedokáží s druhými mluvit.

Indigové děti mají silnou intuici a víru v astrální svět. Iva a Marian mají doma maličký poklad. Je možné, že Dominika nám jednou ukáže opravdu velké věci.

Související články

Další články