Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Iva a Marian z Výměny už nejsou sami: Tenhle pár je překonal! Je to už pedofilie?

Čekají prvního potomka…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Česko má svou Ivu (18) a Mariana (46), už ale nejsou sami. Milenci, kteří pocházejí ze severního Walesu, je překonali. Shelly Thornhill (26) a Michael Howard (82) jsou párem, který je věkově mnohem vzdálenější a těší se ze svého prvního potomka.

Na Facebooku, zejména v zahraničí, se upřela pozornost k páru, který spíše připomíná vnučku a dědečka. Jenže je to jinak. Jsou párem… A jsou do sebe zamilovaní a na sociální síti se netají horoucí láskou. Mnozí ale neuznávají skutečnost, že dívka přišla do jiného stavu s mužem, který je věkem v podzimu svého života – dělí je od sebe hodně let.

Lynč ze strany uživatelů Facebooku na sebe nenechal dlouho čekat. O Michaelovi se pod jeho snímky lidé vyjadřují jako o pedofilovi, který přivedl do jiného stavu mladou ženu. I když na jejich vztahu není nic protizákonného, jejich věkový rozdíl je značný.

Hodně tak připomínají český pár, který se zviditelnil v pořadu Výměna manželek. Tehdy Marian přivedl do jiného stavu partnerku Ivu, a to v době, kdy jí bylo 15 let. Následně se jim narodila dcera Dominika (2). Dnes čekají svého druhého potomka.

Za svou lásku se nestyděli před národem stejně jako Shelly a Michael. Je jim totiž jedno, co si ostatní myslí. A dokazují tak, že láska opravdu hory přenáší, a to i v případě, že ženu a muže dělí desítky let života. Někteří muži si totiž prostě rádi užívají s mladšími…

Související články

Další články