Na Facebooku, zejména v zahraničí, se upřela pozornost k páru, který spíše připomíná vnučku a dědečka. Jenže je to jinak. Jsou párem… A jsou do sebe zamilovaní a na sociální síti se netají horoucí láskou. Mnozí ale neuznávají skutečnost, že dívka přišla do jiného stavu s mužem, který je věkem v podzimu svého života – dělí je od sebe hodně let.

Lynč ze strany uživatelů Facebooku na sebe nenechal dlouho čekat. O Michaelovi se pod jeho snímky lidé vyjadřují jako o pedofilovi, který přivedl do jiného stavu mladou ženu. I když na jejich vztahu není nic protizákonného, jejich věkový rozdíl je značný.

Hodně tak připomínají český pár, který se zviditelnil v pořadu Výměna manželek. Tehdy Marian přivedl do jiného stavu partnerku Ivu, a to v době, kdy jí bylo 15 let. Následně se jim narodila dcera Dominika (2). Dnes čekají svého druhého potomka.

Za svou lásku se nestyděli před národem stejně jako Shelly a Michael. Je jim totiž jedno, co si ostatní myslí. A dokazují tak, že láska opravdu hory přenáší, a to i v případě, že ženu a muže dělí desítky let života. Někteří muži si totiž prostě rádi užívají s mladšími…