Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Iva (19) z Výměny shání peníze: Žena Mariana (47) vám upeče rohlíky a umyje auto

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
výměna manželek
Není tomu tak dávno, co se Iva a Marian z Výměny manželek rozohnili na sociálních sítích a dali pomyslně za uši všem, kteří jejich styl výchovy a způsob života jakkoliv odsuzují. Iva si stojí za tím, že i přes nedostatek peněz mají jejich děti vše, co potřebují. Finanční situaci této rodiny je však stále třeba zlepšit a od Marianovy ženy si tak teď můžete například koupit domácí pečivo nebo si nechat umýt a vysát auto.

„Sice nemáme peněz tři zadky, ale nejsme ani chudí, děti mají hraček dost a věcí plný sklep i skříně,“ napsala před nedávnem Iva z Výměny manželek v ostrém vzkazu lidem, kteří mají za to, že jsou její dcery špatně živené a nemají se dobře. Každá koruna je ale dobrá, a tak se devatenáctiletá manželka Mariana, která je aktuálně na mateřské dovolené, rozhodla přispět do rodinného rozpočtu.

Od Ivy si nyní tak můžete koupit domácí pečivo, které nabízí na sociální síti, nebo si od ní můžete nechat vysát a umýt auto. Cena pečiva je pevně stanovená a auto vám vyčistí za částku, kterou si s ní sami dohodnete.

Iva a Marian se děsí dne, kdy budou jejich dcery chtít koupit počítač či telefon. Není žádným tajemstvím, že tento pár otáčí každou korunu a mnozí si myslí, že právě nedostatek peněz stojí za tím, že je jejich první dcera velmi hubená. „Že je vyhublá, není tím, že bychom jí nedávali najíst. Moc jíst nechce, a když už jí hodně, tak stejně moc nepřibere,“ vysvětlila před časem Iva.

Marian je navíc po odvysílání pořadu stále v očích veřejnosti pedofil. „Před manželkou jsem žil s 43letou, kterou zajímala hlavně zahrádka. Pak s 26letou, od které jsem nakonec chytil žloutenku typu B, kterou jsem vyléčil za dva měsíce ve špitále. Máme se jako rodina dobře, manželce už bude 20, ale pedofil podle blbců budu až do smrti,“ uvedl nedávno Marian.

Na vzkazy i Iviny nabídky služeb se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články