Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Iva (19) a Marian (47) z Výměny: Třetí dítě? Na potrat nepůjdu, říká mladá maminka

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Výměna manželek
Dvojnásobní rodiče Iva a Marian jsou šťastným párem, který se před časem objevil v hodně kontroverzním dílu reality show Výměna manželek. I když zprvu vůbec nechtěli slyšet o tom, že by měli dvě děti, dnes vychovávají dcery Dominiku a Anetku. A i když promluvili o tom, že třetí dítě nechtějí, jsou na něj připraveni. "Na potrat bych nešla, kdybych byla těhotná. Jsme odpůrci potratů," prozradila eXtra.cz mladá maminka.

Když se pár objevil v reality show, mnoho lidí bylo pobouřeno tím, že Iva, která otěhotněla v 15 letech, se nedokázala podle nich postarat o malou dceru. Jenže nabrala zkušenosti a teď by klidně s nadsázkou mohla na školách vyučovat, jak se výchova dvou dětí dá zvládat.

„O víkendech chodím do práce do pekárny, takže hlídá manžel. Dvě děti dnes zvládám hravě, někdy to je těžší, jindy to docela jde. Záleží, jak holky zlobí,“ prozradila Iva, která si umí představit i to, že by s Marianem potřetí otěhotněla. „Třetí dítě nechceme, ale kdyby se to stalo, necháme si ho. Ale zároveň je jasné, že by to stálo více peněz, kterých moc nemáme. Měsíčně nás obě děti stojí okolo deseti tisíc korun, takže vše by bylo zase trochu jiné než teď,“ vysvětlila eXtra.cz Iva.

Pár si před časem prošel hotovým peklem. Kvůli tomu, že Iva otěhotněla v 15 letech, si Marian musel na veřejnosti, ale i na sociálních sítích vyslechnout mnoho nadávek. „Označovali mě za pedofila, což mi vadilo. Jsem slušný člověk. Dobře vychováváme děti. Starám se o rodinu. Lidi umí být opravdu zlí,“ dodal Marian, který třetí dítě rovněž nechce. Kdyby ale Iva otěhotněla, udělá vše pro to, aby svou manželku a své potomky uživil. „Klidně bych si vzal ke své práci ještě brigádu,“ dodal.

Související články

Další články