Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Iva (19) a Marian (47) otáčejí každou korunu: Vyčítají nám, že dcerám nedáváme ani napít

Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
Drsný vzkaz
Dělí je od sebe osmadvacet let, přesto spolu mají a vychovávají dvě dcery. Iva (19) a Marian (47), které proslavil šokující díl Výměny manželek, se snaží, seč jim síly stačí. Podle některých škarohlídů to stejně není dost. Mladá maminka a starší tatínek si nedávno posteskli, že jsou pod neustálou palbou urážek. Prý dětem nedávají najíst, nekupují jim hračky ani oblečení. Jaká je pravda?

"Sice nemáme peněz tři zadky, ale nejsme ani chudí. Děti mají hraček dost, věcí je plný sklep i skříně," rozohnila se před nedávnem Iva (19), na kterou se i tři roky po Výměně manželek dívají skrz prsty.

Společně s Marianem (47) vychovávají malé dcery Dominiku a Anetku. Zajistili jim důstojné bydlení a snaží se, aby měly krásné dětství. Přestože musejí, lidově řečeno, otáčet každou korunu, na důležité věci se peníze vždycky najdou.

"Na jídlo pro děti máme taky, to, že mi někdo napíše, že nedáváme starší dceři najíst a že je vyhublá, není tím, že bychom jí nedávali najíst. Moc jíst nechce, a když už jí hodně, tak stejně moc nepřibere. Některé děti i dospělí to tak mají," vysvětlila Iva.

Zdá se, že se Iva s Marianem děsí dne, až jim dcery vyrostou a budou chtít koupit počítač a telefon. "Kdybychom dětem kupovali drahé věci, hračky, tak ony to budou rozbíjet, a až budou větší, tak budou chtít věci za tisíce, telefony za tisíce. Je to o tom, aby se i děti naučily, že je to vše drahé a někteří rodiče si prostě nemohou dovolit vše," myslí si mladičká maminka, která také neměla nejjednodušší dětství.

"Lidi, co mě poučují, jak mám vychovávat své děti, že jsem špatná matka. Těch už mám plný zuby a jen mám pro vás vzkaz, kravičky, mám vás u zadečku. A můžete mě klidně ukamenovat," uzavřela a Marian přitakal. Za Ivou stojí bez výjimky.

Související články

Další články