Iva (18) z Výměny manželek ukázala těhotenský pupíček! A s Marianem (45) vybrali jména
Iva a Marian po víkendovém mejdánku, který znamenal dovršení plnoletosti, věří, že jim lidé nejen v Semilech, kde žijí, ale i na sociálních sítích dají pokoj. „Snad už si na Mariana nebudou ukazovat a označovat ho za pedofila,“ prozradila mladá maminka.
Od Mariana dostala dárky v hodnotě do 1000 korun a oba si hlavně užili, že jsou spolu. „Těšíme se na druhého potomka. Už jsme vybrali i obě jména. Kluk bude Kryštof a holčička Anetka,“ prozradil slavný manželský pár, který hořce lituje toho, že se ve Výměně manželek ukázal.
Iva je pyšná maminka, která by svému manželovi přivedla ráda na svět kluka. „Přáli bychom si chlapečka oba, ale uvidíme, co to nakonec bude,“ dodala Iva, která prý rozhodně zkušenosti z výchovy malé Dominiky (2) uplatní i při výchově svého druhého potomka.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Roman Skamene o manželce Renatě: Týral ji nevěrami a nikdy neřekl, že ji miluje

Dobrodružka Soukupová zavzpomínala na hanbatou reklamu: Nahota ji nerozhodila

Hvězda StarDance přiznala trauma z dětství. Lenka Nora Návorková si nese následky dodnes

Vítězové Love Islandu o svatbě a miminku: Chci být mladá maminka, říká Denisa
