Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Iva (18) z Výměny manželek ukázala těhotenský pupíček! A s Marianem (45) vybrali jména

Iva čeká druhého potomka…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Iva a Marian (45) z legendární Výměny manželek o víkendu v neděli oslavili velký den. Mladá maminka dosáhla osmnáctých narozenin a večírek se konal v úzkém rodinném kruhu. Teď se eXtra.cz svěřili se jmény, které dají druhému potomkovi, jehož Iva už třetí měsíc čeká. A dokonce se pochlubila i snímky bříška, které se jí viditelně zvětšuje...

Iva a Marian po víkendovém mejdánku, který znamenal dovršení plnoletosti, věří, že jim lidé nejen v Semilech, kde žijí, ale i na sociálních sítích dají pokoj. „Snad už si na Mariana nebudou ukazovat a označovat ho za pedofila,“ prozradila mladá maminka.

Od Mariana dostala dárky v hodnotě do 1000 korun a oba si hlavně užili, že jsou spolu. „Těšíme se na druhého potomka. Už jsme vybrali i obě jména. Kluk bude Kryštof a holčička Anetka,“ prozradil slavný manželský pár, který hořce lituje toho, že se ve Výměně manželek ukázal.

Iva je pyšná maminka, která by svému manželovi přivedla ráda na svět kluka. „Přáli bychom si chlapečka oba, ale uvidíme, co to nakonec bude,“ dodala Iva, která prý rozhodně zkušenosti z výchovy malé Dominiky (2) uplatní i při výchově svého druhého potomka.

Související články

Další články