Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Iva (18) a Marian (46) z Výměny: Poprvé promluvili o svých postelových hrátkách! A je to hodně peprné

+ Dalších 9 fotografií
Už mají dvouletou Domču a začátkem srpna se jim narodí další holčička, která dostane jméno Anetka. Iva (18) a Marian (46) jsou nevšední páreček ze severočeských Semil, který proslavil nezapomenutelný díl Výměny manželek. Ani půl roku po jeho odvysílání nemají pokoj, Mariana lidé stále napadají, že je pedofil. Přesto se rozhodli bez obalu promluvit o postelových hrátkách!

Mezi Ivou a MarianemVýměny manželek je pro někoho astronomických 27 let. Jenomže manželé ze Semil to vnímají jako úplně normální věc. Navíc se už začátkem srpna dočkají druhého potomka, takže nemohou být šťastnější.

Je to právě obří věkový rozdíl, který v případě Ivy a Mariana většině lidí leží v žaludku. „Nikdy jsem toho, že je o tolik mladší, nelitoval. Ale do budoucna se budu bát třeba toho, že bych to nedával v sexuální oblasti,“ připustil Marian. „Ale zatím jsme v pohodě,“ dodal šibalsky.

Jeden druhého si nemohou vynachválit. Kdo je ale v pozici toho, který vždy zavelí, že se jde na věc? „Spíš to začínám já. Ona je taková, že si neřekne. Já to poznám, jako každej chlap, když má tu holku rád. Když to chce, vím to. Vždycky je tam nějaký to hlazení,“ svěřil nám šestačtyřicetiletý táta malé Dominiky.

„Ale někdy jsem třeba unavenej z práce, a tak řeknu, lásko, dneska ne. Protože já té práce mám doopravdy hodně,“ rozbořil Marian stereotyp, že sex vždycky odmítá žena a chlap bývá v roli loudila.

Jen jednu věc by Marian na Ivě rád změnil. Moc by si přál, aby přestala kouřit. Osmnácitletá dívka se totiž netají tím, že si cigaretu zapálila i během celého druhého těhotenství.

Související články

Další články