Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Iva (18) a Marian (46) z Výměny manželek: Zpověď o TŘETÍM MIMINKU a PENĚZÍCH!

Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 33 fotografií
Zpověď
Dvojnásobní rodiče Iva (18) a Marian (46) z Výměny manželek měli strach, že čekají třetí miminko. Přestože už nemají rozpočet napjatý tak jako dřív, byl by to zápřah především pro Mariana, který rodinu zaopatřuje prací v pivovaru. Kontroverzní páreček nyní řekl, jak je to s těhotenstvím doopravdy a jak vyřešili problém s penězi.

Proslavila je Výměna manželek, od momentů, kdy nedávali dceři napít, ale urazili Iva a Marian ohromnou cestu. Fungují jako normální rodina, děti už mají dvě a Marian nosí domů víc peněz.

Před pár dny se obávali třetího těhotenství. Jenže nakonec je všechno jinak. "Další dítě už nechceme ani nečekáme. Stačí nám ty, co už máme, žena bere antikoncepci pravidelně. Finačně jsme teď na tom dobře. Před týdnem jsme si pořídili nové auto a předevčírem jsme kupovali nový vysavač. Platíme i větší byt," prozradil Marian.

Ten se stále musí vyrovnávat s tím, že ho někteří lidé považuje za pedofila. Krátce po vysílání Výměny jim dokonce domů posílali sociálku. "Každý si žije život podle svého, je to každého věc. Na dobrý život není žádný návod a každý to má nastavené jinak. My se taky nikomu nepleteme do toho, jak má vychovávat děti. Pokud nejsou týrané, hladové či špinavé, je každému po tom prd," pokračoval téměř padesátiletý manžel 18leté Ivy.

Iva je docela normální

Tehdy sedmnáctiletou Ivu pranýřovali za to, že své dceři dává málo napít a praktikuje fyzické tresty. I to ale už dávno skončilo. "Většina lidí, co nás buzerovala za výchovu, se sama svým dětem naplno taky nevěnuje. Moje žena je mladinká a na svůj věk doma funguje docela normálně, co se týče dětí," hřímal Marian, který pracuje v pivovaru.

Nezbývá než semilskému párečku popřát, aby se mu takhle dařilo i nadále. Za rok a půl se z dvojice, která působila, že neumí do pěti napočítat, stali zodpovědní a milující rodiče. A to je to nejlepší, co je vůbec mohlo potkat.

Související články

Další články