Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Iva (18) a Marian (46) z Výměny manželek: Ukázali druhé miminko! Tohle je malá Anetka

Iva a Marian se pochlubili druhou dcerou Anetkou!
+ Dalších 13 fotografií
Měsíc po narození druhé dcery se páreček z nezapomenutelné Výměny manželek pochlubil její fotkou. Iva (18) a Marian (46) jsou z malé Anetky radostí bez sebe a prvorozená Dominika si má konečně s kým hrát.

Kontroverzní páreček Iva a MarianVýměny manželek se v srpnu stali dvojnásobnými rodiči. Narodila se jim druhá dcera, které dali krásné jméno Aneta.

„Už jsou doma. Obě jsou v pořádku. Malá se jmenuje Anetka,“ prozradil eXtra.cz tehdy Marian. Měsíc po jejím příchodu na svět ukázali dojemné fotky!

Dvojice se po odvysílání nezapomenutelného dílu reality show museli potýkat s extrémní nenávistí. Marianovi dokonce chodily výhrůžky kvůli tomu, že je prý pedofil. To šťastný tatínek a manžel rázně popírá. Lidem se také nelíbilo, že prvorozené Dominice dávali fyzické tresty, a tak na ně štvali sociálku.

Iva a Marian se nám v létě dušovali, že dcerku už nebijí. Snad mluvili pravdu a Anetka už bude mít o poznání krásnější dětství než Dominika.

Mohlo by vás zajímat

Další články