Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Iva (18) a Marian (46) z Výměny manželek: Dali dceru do soutěže! Jak dopadla?

Iva a Marian dali Dominiku do soutěže
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Hodně kontroverzní pár z Výměny manželek Iva (18) a Marian (46) o sobě dal opět po delší době vědět. Tentokrát dali svou dvouletou dceru do soutěže na jednom rodičovském portálu. Bohužel, jejich dcera se po velkém souboji neprobojovala do semifinále... A oslavy se tak v Semilech, kde rodinka žije, nekonaly.

Pár z nezapomenutelného dílu Výměny manželek si prošel hotovým peklem na zemi. Nejprve se objevili v hodně kontroverzním dílu oblíbené show, kde ukázali, jak by se rodiče k dítěti chovat neměli. Poté mladá maminka nevydržela a po několika dnech natáčení soutěž vzdala.

Nakonec v několika reportážích pro eXtra.cz obhajovali své chování a snažili se výchovu zlepšit. „Tehdy na nás přišlo čtyři sta udání na sociálku,“ svěřila se Iva, která dnes už čeká druhého potomka. Za to, že Ivu přivedl do jiného stavu v jejích patnácti letech, byl Marian na mušce lidí na internetu, když se o něm vyjadřovali jako o pedofilovi. Pak se rodina na chvíli stáhla z centra pozornosti…

Jenže teď o sobě dali znovu vědět! Zaslali snímek své malé Dominiky do soutěže na jednom rodinném portálu, kde se ale malá Dominička neprobojovala do semifinále, když od internetových uživatelů nedostala potřebné hlasy. Rodiče ji prezentovali takto:

Zážitek/Příběh krásně se učí na nočník, je šikovná

Co umí, baví ho baví ji se koukat na maminku a učí se na nočník, je šikovná

Dominika dostala od lidí celých 81 hlasů, což zkrátka nestačilo. Možná si lidé všimli, že v bytě, kde s rodiči žije, opět není perfektně uklizeno, čímž si to malinko pokazili. I když se to nepovedlo dvouleté Dominice, nevadí. Ivu, která je podruhé těhotná, čeká brzy porod a kdo ví, třeba za rok, za dva se v soutěži mohou pokusit zvítězit se svým druhým potomkem. Třeba to podruhé klapne…

Související články

Další články