Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Iva (17) z Výměny manželek: Vysadila jsem antikoncepci, chci další dítě!

+ Další 3 fotografie
Iva (17) se do Výměny manželek nepřihlásila kvůli penězům, ale chtěla si prý vyzkoušet, jestli zvládne chod jiné rodiny. Nakonec musela soutěž ukončit předčasně a vrátit se k manželovi Marianovi a dceři Dominice. Ale i krátká zkušenost jí dala hodně a ona svou výchovu přehodnotila.

Dříve nechávala dcerku, ať se vypláče, moc se s ní nemazlila a nechovala ji. Prý proto, aby nebyla rozmazlená. Navíc ji nebavila ani péče o domácnost a úklid, což není takové překvapení. V 17 letech se slečny zajímají o jiné věci, než o vyžehlené prádlo nebo vysávání…

Teď prý uklízí 2× denně a na dceru Dominiku je mnohem laskavější. A podle Marianových slov to není zdaleka všechno! „Přestala teď brát antikoncepci, tak uvidíme. Naštěstí práci pořád mám, finančně jsme na tom taky dobře. Všechno dáváme dceři, my si vystačíme s tím, co máme. Říkal jsem manželce, že bysme měli počkat, až bude víc vyspělá. Ale řekla, že to zvládne," prozradil Blesk.cz manžel Marian, který je sám rozhodnutím své manželky překvapený.

Bude výchova druhého dítěte pro poučenou Ivu jednodušší? „Dřív malou nechovala, protože jí někdo z ústavu poradil, ať se s dítětem nemazlí, že pak bude rozmazlené. I mě okřikovala, když jsem ji bral do náruče, ať ji položím. Ale teď už se s ní mazlí. Srovnala se a chová se úplně jinak. I už víc uklízí, asi si uvědomila v té jiné rodině, že to není sranda postarat se o tři děti," dodává.

Manželé byli ještě před vysíláním Výměny často kritizováni, ale oni trvají na tom, že takový vztah jim vyhovuje a navzájem se bezvýhradně milují.

Související články

Další články