Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Iva (17) z Výměny manželek přiznala: Po odvysílání reality show po mně muži chtějí rande a sex!

+ Dalších 5 fotografií
Mladá maminka Iva (17) z Výměny manželek prožívá těžké období. Nejenže ji lidé na internetu pranýřují jako nezodpovědnou matku, co hodiny tráví na Facebooku, teď eXtra.cz přiznala další šokující věc. Po odvysílání kontroverzního dílu jí na její profil dorazilo několik žádostí od mužů, kteří ji chtěli vylákat na rande. Iva okamžitě reagovala!

Ivina manžela lidé nazývají pedofilem kvůli tomu, že se zamiloval do mladší. Jejich věkový rozdíl je značný – dělí je takřka 30 let života. I přesto se milují a chtějí spolu zůstat až do smrti. Jenže po díle, který minulý týden televize Nova odvysílala, se jim život otočil o 180 stupňů.

Marian si musel smazat profil na Facebooku, protože ho zastihla nenávistná smršť zpráv, kde ho lidé slovně napadají, vyhrožují a vyjadřují se o něm jako o pedofilovi, jeho mladá manželka musela zrušit některé funkce. „Dostala jsem nějaké nabídky na rande, víc se k tomu nechci ale vyjadřovat. Je mi to nepříjemné,“ popsala nám Iva, která se Facebooku úplně ale nevzdala. „Už tam tolik času netrávím,“ svěřila nám. Pravda bude ale malinko jiná…

Maminka sedmnáctiměsíční Dominiky nečekala, že ji někteří muži začnou lákat na soukromé schůzky – rande, po kterém by mohl následovat sex. „Jsem šťastně vdaná a Mariana miluji. Proto jsem zrušila zprávy a žádosti o přátelství a vše ignoruji,“ dodala Iva.

Je tak evidentní, že mezitím, co na Mariana někteří pokřikují, že je pedofil kvůli tomu, že jeho manželka otěhotněla v patnácti, najdou se tací, kteří vdanou Ivu zvou na rande. A to už zavání slušným pokrytectvím!

Související články

Další články