Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Iva (17) z Výměny manželek: Přišel můj den D, kdy se všechno změní!

Velmi dojemný snímek z porodnice…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Manželský pár Iva (17) a Marian (45) mají velký den. Mladá maminka se eXtra.cz svěřila, že právě neděle je dnem, kdy oslaví své 18. narozeniny. Lidé by je tak měli přestat urážet a obviňovat jejího muže z pedofilie...

Iva s Marianem otěhotněla, když jí bylo 15 let. Narodila se jim krásná dcera Dominika (2). Manželský pár se ale rozhodl nezůstat jen u jednoho dítěte a Iva před třemi měsíci otěhotněla podruhé. „Zatím nevíme, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Určitě bychom si ale přáli kluka. Jméno máme vybrané, pokud to bude chlapeček, dostane jméno Kryštof,“ svěřila se Iva, která se těší na neděli, protože u nich doma v Semilech vypukne pompézní oslava.

„Je mi osmnáct. Oslavíme narozeniny v rodinném kruhu. Manžel pro mě má nějaký dárek, ale nevím, co to bude. Jsem hlavně ráda, poté by si lidé měli přestat na Mariana ukazovat a pranýřovat ho, že je pedofil,“ prozradila Iva a z jejího hlasu bylo znát, že se na to hodně těší.

Manželský pár tak věří, že Iviny narozeniny budou velkým momentem, kdy konečně naleznou klid a lidé jim přestanou na Facebooku do zpráv psát urážky a výhrůžky.

Související články

Další články