Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Iva (17) a Marian (45) z Výměny manželek znovu v reality show na Nově? Neuvěříte, za kolik!

Mají se moc rádi… Kdo koho více?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Věkově značně vzdálený manželský pár Iva (17) a Marian (45) prožil hodně krušné momenty poté, co se představil celému národu v kontroverzní reality show. Ovšem jak se říká, každý má svou cenu. Kolik by museli dostat, aby se objevili na televizní obrazovce znovu?

Po odvysílání dílu, který vyvolal řadu emocí, to opravdu neměli lehké. Marian snášel kritiku od lidí za to, že Ivu přivedl v jejích patnácti letech do jiného stavu, na ni si ukazovali lidé kvůli tomu, že prý není dobrá matka dcery Dominiky (2).

Redakci eXtra.cz oba přiznali, že podruhé by už do Výměny nešli. Tehdy kvůli tomu, že Výměnu ukončila Iva dříve, dostali s Marianem honorář pouze 50 000 korun místo obvyklých 100 000. Prý by je do Výměny už nikdo nedostal. „Nešli bychom tam ani za půl milionu korun,“ míní Iva, která je aktuálně podruhé těhotná a moc dobře ví, že půlmilionový honorář by rodině hodně pomohl.

Iva s Marianem mají jasno: do Výměny už nikdy. Ovšem pokud by je TV Nova znovu oslovila, možná by kývli. Jenže za sumu, která rozhodně překračuje 500 tisíc korun. Iva s Marianem totiž tuší, že ostuda před celým národem by musela být hodně draze vykoupená. Kdo ví, třeba se na Nově časem znovu objeví, díl, v němž vystupovali, totiž patřil k těm nejsledovanějším.

Související články

Další články