Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Iva (17) a Marian (45) z Výměny manželek děkují čtenářům eXtra.cz: Tahle jména jsme vybrali pro naše druhé dítě!

Krásná rodinka.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Věkově rozdílný manželský pár Iva (17) a Marian (45) včera požádal redakci eXtra.cz o pomoc, když požádali čtenáře, zda by jim pomohli vybrat jméno pro jejich druhé miminko. Aktuálně je mladá maminka ve druhém měsíci těhotenství. A světe div se, z několika tipů si manželé vybrali...

Sami zatím netuší, zda se jim narodí holčička nebo chlapeček. „To ještě nevíme. Ale o jménech uvažujeme. Nechtěli jsme hlavně jména, která máme my, nebo někdo z rodiny,“ vysvětlil eXtra.cz Marian, který Ivu poprvé přivedl do jiného stavu v jejích patnácti letech. Následně se jim narodila dcera Dominika.

„Děkujeme čtenářům eXtra.cz, že nám pomohli. Bylo to velké množství jmen a tak jsme zatím vybrali jména pro holčičku Michalu a Marušku. Když by to byl kluk, tak by to byl Honzík nebo Petr,“ svěřil Marian.

Definitivně ještě nemají vybráno. „Asi se to ještě bude měnit, ale tahle jména připadají v úvahu. Libí se nám a děkujeme vašim čtenářům, že nás inspirovali,“ měl viditelnou radost Marian, který se s Ivou moc těší na Štědrý den. „Už máme stromeček i nějaké dárky. Věřím, že letošní svátky budou moc vydařené,“ dodal Marian, který si po odvysílání kontroverzního dílu Výměny manželek prošel hotovým peklem, když ho lidé označovali za pedofila.

Související články

Další články