Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Iva (17) a Marian (45) z Výměny manželek: Ani o svátcích nemají klid, čelí dalším útokům!

Marian a Iva budou mít letos smutný Štědrý den…
+ Dalších 15 fotografií
Manželský pár z Výměny manželek Iva (17) a Marian (45) to skutečně nemají jednoduché ani v období mezi Vánocemi a Silvestrem. Místo toho, aby si užívali klidné období plné lásky, museli takřka strčit hlavu do písku... I přesto se dočkali dalších odporných útoků.

Mariana lidé pranýřovali kvůli tomu, že mladou Ivu přivedl do jiného stavu v jejích patnácti letech. Teď pár čeká druhého potomka. A místo toho, aby si manželé odpočinuli, zasypala je další lavina drsných útoků.

Otec dvouleté Dominiky se o sobě musel ve zprávách na Facebooku od lidí dočíst, že je pedofil. Zpráva o tom, že Iva bude za pár měsíců podruhé maminkou některé lidi nenechala chladné. Marian dokonce zvažoval, že ukončí svůj život. „Ta myšlenka mi prolétla hlavou… Je hrozně nepříjemné, jak lidé na Facebooku reagují. Jde o pár jednotlivců, ale opravdu se to nečte dobře,“ prozradil Marian.

Oba manželé se tak rozhodli alespoň přes období klidu nereagovat na nic, co by jim zbytečně pocuchalo nervy. Naopak se snaží si nepřejícných lidí nevšímat a útočníky na Facebooku prý blokují. „Snad to brzy skončí,“ věří muž, který se brzy stane podruhé pyšným otcem a pochlubil se, jak si rodina užila vánočních svátků.

Mohlo by vás zajímat

Další články