Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Italský miliardář Gianluca Vacchi (52) se stane otcem: Dítě mu porodí mladičká modelka

Italský miliardář Gianluca Vacchi (52) se stane otcem: Dítě mu porodí mladičká modelka
Zdroj: Sharon Fonseca archiv
+ Dalších 9 fotografií
rodina
Italský tanečník a miliardář Gianluca Vacchi se ve svých dvaapadesáti letech stane podruhé otcem. Potomka mu na svět přivede mladičká modelka Sharon Fonseca (25). Sociální sítě zamilovaného páru jsou jako vystřiženy z časopisu na dokonalý rodinný život. O radostnou zprávu se s fanoušky podělili na Den matek.

Gianluca Vacchi proslul jako italský playboy, miliardář a potetovaný tanečník, který byl neustále obletován pohlednými ženami a rád si užíval jejich přítomnost. Jak se zdá, ve dvaapadesáti letech se rozhodl zakotvit.

Už tři roky je jeho partnerkou krásná modelka Sharon Fonseca, která je o sedmadvacet let mladší než opálený italský hřebec. Někteří lidé si nejdříve mysleli, že to bude pouze jedna z mnoha mileneckých epizod, která skončí stejně rychle, jako začala.

To se ale šeredně spletli. Na Den matek se všichni fanoušci z úst pohledného Itala dozvěděli radostnou novinu. "Dnes je Den matek a moje první myšlenka samozřejmě patří mé matce. Ale musím říci, že kdykoli jsem v životě přemýšlel o potenciální matce pro mého syna, měla ta žena Sharoninu povahu. Jsem velmi rád, že mohu oznámit a podělit se s vámi o to, že Sharon a já čekáme dítě. Bude to matka, o které jsem vždycky snil," řekl ve videu Gianluca Vacchi.

Gianluca má z předchozího nevydařeného vztahu osmnáctiletou dceru. Se svojí současnou partnerkou momentálně žijí na Floridě a chystají se na příchod prvního společného potomka.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy